У звіті комітету Сенату з економічних, фінансових та інвестиційних питань, очолюваного представником Хані Саріє Ель-Діном, простежується прагнення держави до розробки показників людського розвитку на основі вивчення документа плану економічного та соціального розвитку на новий 2022 фінансовий рік. /2023, і це відбувається шляхом моніторингу змін, що спостерігаються у різних компонентах системи розвитку прав людини, та випуску звітів, що відображають ці зміни.

Парламентський комітет вказав на документ із посиланням на звіти, випущені у 2021 році під назвою «Розвиток для всіх: шлях та шлях». система університетської освіти, технічна освіта, університетська освіта та наукові дослідження.

Примітно, що закон, що пов’язує загальний бюджет штату на 2022/2023 фінансовий рік, який був ратифікований президентом Абдель Фаттахом ас-Сісі, оцінює загальне використання в 3 066 314 190 000 фунтів (всього три трильйона шістдесят шістдесят шіст мільярдів триста і шість фунтів стерлінгів).

Використання включає сім розділів. Перший розділ пов’язана із заробітною платою та компенсаціями працівникам. Бюджетні асигнування на неї становлять близько 400 мільярдів фунтів стерлінгів. Асигнування другого розділу на товари та послуги становлять близько 125 мільярдів 600 мільйонів фунтів стерлінгів. Третій розділ відноситься до процентних платежів, близько 690 млрд 149 млн фунтів стерлінгів, що стосується четвертого розділу з підтримки, грантів і соціальних допомог, то на нього виділено близько 355 млрд 993 млн фунтів стерлінгів, а шостому розділу з інвестицій відведено 376 млрд. фунтів стерлінгів. і 428 млн. фунтів стерлінгів Погашення кредитних платежів склало близько 965 млрд. 488 млн. фунтів стерлінгів.

Доходи загального бюджету штату та доходи від кредитування та продажу фінансових та інших активів оцінювалися в 1 542 675 640 000 єгипетських фунтів (всього один трильйон п’ятсот сорок два мільярди шістсот сімдесят п’ять мільйонів шістсот сорок тисяч фунтів стерлінгів).