Магді Ель-Бадаві, віце-президент Загальної федерації профспілок Єгипту, член Національної ради із заробітної плати, оголосила, що запровадження мінімальної заробітної плати для приватного сектору у розмірі 2700 фунтів стерлінгів розпочнеться з січня 2023 року.

Член Національної ради із заробітної плати повідомив «Дню сьомому», що засідання ради, заплановане на вересень цього року, було відкладено через економічні умови, з якими стикається приватний бізнес, через російсько-українську кризу. і затримка з відкриттям документарних акредитивів, що свідчить про те, що Президент доручив уряду швидко відкрити кредити і зустрічі прем’єр-міністра з підприємцями для подолання перешкод, що стоять перед ними, сприятимуть відновленню економічної активності та збільшенню виробництва, що дозволить їм підняти мінімальну заробітну плату.

Він оголосив, що у найближчий період, до січня, будуть проведені засідання Національної ради із заробітної плати, щоб домовитися про те, як запровадити мінімальну заробітну плату у приватному секторі.

Національна рада із заробітної плати оголосила про застосування мінімальної заробітної плати для приватного сектору вперше, починаючи з січня минулого року, у розмірі 2400 фунтів стерлінгів. Усі установи приватного сектору збалансовані відповідно до звітного фінансового року кожної установи.

Рада роз’яснила, що встановлення мінімальної заробітної плати для працівників приватного сектору буде обов’язковим для галузевих підприємств із січня 2022 року.

Президент Абдель Фаттах Ель-Сісі наказав підняти мінімальну заробітну плату до 2700 фунтів стерлінгів і затвердив дві премії на суму близько 8 млрд фунтів стерлінгів.