Швейцарський тренер Марсель Келер планує дати тренеру Аль-Ахлі можливість міжнародним гравцям повернутися до лав червоної команди вчора, у середу, у товариському матчі Аль-Ахлі сьогодні, у четвер, проти армійського авангарду, після закінчення національного збору команд та регулярність тренувань гравців своєї команди.

Колер має намір надати міжнародним гравцям частину часу для участі в товариському матчі «Аль-Талаї» поступово, зважаючи на фізичні зусилля, зроблені міжнародними гравцями з національними збірними в останньому вересневому зборі, щоб перевірити їх та підготувати до участі у матчах у майбутній період.

Аль-Ахлі відновив зусилля 7 гравців з першої команди, а саме Мохамеда Ель-Шенаві, Аймана Ашрафа, Каріма Фуада, Хамді Фатхі, Мохамеда Абдель Монейма, гравців національної збірної, Аліо Діанга, гравця збірної Малі та Алі Маалул, гравець на відміну від олімпійського дуету Мустафи Саада та Хамзи Алаа.

Учора, у середу, міжнародні гравці організували вечірнє тренування «Аль-Ахлі» вперше після повернення з таборів різних команд та пройшли спеціальну підготовку під керівництвом Марселя Келера.