Заступник Еффат Ель-Садат, голова комітету Сенату із закордонних, арабських та африканських справ, зустрівся з Жан-Івом Леконтом, віце-президентом Асоціації парламентської дружби Єгипту та Франції, сенатором та секретарем комітету з європейських справ.

Представник Еффат Ель-Садат повідомив, що на зустрічі відбулися розмови про важливість стратегічних відносин між Єгиптом і Францією на всіх офіційних і парламентських рівнях, а також діалог про зусилля єгипетської держави з підготовки до саміту Cop 27 з клімату, наголошуючи на необхідності міжнародного реагування на всі з нього рекомендації зменшити наслідки зміни клімату Кліматичні зміни, свідками яких став світ останнім часом.

В іншому контексті голова комітету Сенату із закордонних, арабських та африканських справ згадав про важливість досягнення справедливої ​​та зобов’язувальної угоди щодо заповнення та експлуатації греблі «Відродження», пояснивши, що єгипетська держава вітає та підтримує будь-які зусилля щодо розвитку. в Африці, не торкаючись права на воду та вищі інтереси держави, єгиптянина та громадянина.

Ель-Садат попередив, що будь-яка нестача води внаслідок односторонньої реалізації Ефіопією проекту греблі Відродження негативно вплине на регіональну та міжнародну безпеку та призведе до збільшення кількості незаконних імміграційних операцій.

На зустрічі обговорювалося питання нелегальної імміграції, і голова комітету Сенату із закордонних, арабських та африканських справ підкреслив, що єгипетська держава доклала великих зусиль для протидії нелегальній імміграції та запустила великі національні проекти з надання робочих місць для молодих людей, а також заохочувати та підтримувати середні проекти, а також вживати додаткових заходів для підтримки партнерства з приватним сектором таким чином, щоб це сприяло покращенню інвестиційного клімату.

Представник Еффат Ель-Садат, голова Комітету з іноземних, арабських та африканських справ у Сенаті, говорив про важливість національного діалогу, до якого закликав президент Абдель Фаттах Ас-Сісі, між усіма партіями, політичними та громадськими силами, додавши: У єгипетській державі панує клімат, який веде до більшої стабільності та підтримує свободу думок та їхнє вільне вираження».