Милосердя і лицарство — якості, що укорінилися в єгипетському суспільстві. Повага до старших, доброта до молодших і допомога нужденним — це сильні дії, але швидкість життя і зайнятість багатьох змусили ці якості не виявлятися ясно. Інакше було з Таріком Халафом, який, не вагаючись, допоміг жінці, яка захворіла на вулиці, і наполягав на тому, щоб доставити її до найближчої лікарні, щоб перевірити, як вона почувається. спроба оцінити його всемогутній вчинок.

Шахама ібн Сохаг

Тарік Халаф, 38-річний чоловік та батько трьох дітей, сказав, що працює таксистом у районі Мохандессін, і коли він був на роботі, він виявив жінку у стані сильної втоми з дочкою. що змусило його зупинитися і запропонувати їм допомогу, поки її дочка не повідомила йому, що вони чекають на інший засіб пересування, тому що у них не було грошей, і він сказав: «Я був на вулиці Ахмеда Орабі в Мохандессіні, і я знайшов шестеро дорослих з дочкою близько 17 років. Жінка була в стані сильної втоми і спитала дівчину, вона сказала мені, ні, з нею все буде добре», що змусило мене наполягти на тому, щоб доставити їх безкоштовно, і я був здивований, що дамі треба йти. . Її терміново доправили до лікарні, бо вона втомилася.

Він додав: «Коли я запропонував дівчинці свою допомогу, вона сказала: «Ні, ми поїдемо транспортом, тому що у нас немає грошей на таксі». У лікарні я почував себе так, ніби вони були моєю мамою та сестрою. “

Він продовжив: “Я був здивований, що моя фотографія була поширена в соціальній мережі Facebook після того, як дочка цієї дами віддала її мені в спробі відплатити за послугу, і він підтвердив, що будь-хто на моєму місці зробив би це і багато іншого”.


пост

Тарік зі своїми дітьми
Тарік зі своїми дітьми

Тарік у лікарні
Тарік у лікарні
Тарек
Тарек