Перша футбольна команда ісмаїлітського клубу, яку очолює іспанець Хуан Гаррідо, відновить тренування сьогодні, в суботу, після того, як гравці вчора, в п’ятницю, отримали негативний відпочинок, щоб перевести дух після сильних тренувань минулими днями.

Сьогодні команда повернеться, щоб продовжити період підготовки до нового футбольного сезону на своєму стадіоні в Ісмаїлії у рамках підготовки до нового футбольного сезону.

Гаррідо офіційно взяв на себе це завдання після того, як офіційні особи Дервіша завершили з ним всі договірні процедури протягом двох сезонів з урахуванням додаткового сезону.

Варто зазначити, що у нещодавньому тренуванні взяли участь усі нові угоди, які команда включила у поточний літній трансферний період, а саме Нуреддін Аль-Замурі, Фірас Шават, Хамді Аль-Наказ, Бассем Мурсі, Махмуд Аль-Шабраві, Салех Джумаа, Карім Арафат , Мохамед Хасан та Ахмед Мохсен, за винятком ганця Яо Анвара та івуарійця Абделькадера Кулібалі, які прибудуть до Єгипту за кілька годин.

Аль-Ісмаїлі оголосив про свій контракт з іспанським тренером, який продовжується на два сезони з урахуванням додаткового сезону в рамках будівельної політики, яку проводить рада директорів у спробі повернути жовту команду на подіуми знову. .