Багато жінок не знають про відповідну для них форму брів, яка відіграє важливу роль у зміні форми їх обличчя, тому необхідно знати форму брів, яка підходить кожній особі, зі знанням деяких міркувань, перш ніж вибрати відповідну форму брів для обличчя, яке ми розглядаємо в цей звіт, згідно з тим, що він згадав Сайт”Марі Клер“.

Кращий олівець для брів для круглого обличчя

Краща форма брів для круглого обличчя – високі і гострі дуги з підняттям брови вгору, починаючи від дуги і роблячи її трохи темнішою, ніж решта брови, і створюючи максимально високу дугу, не виглядаючи при цьому неприродно, а за волоссям потрібно доглядати і робити їх високо, це здатне зробити обличчя довшим.

Кращий олівець для брів для довгого обличчя

Для кожної жінки, яка має довгу особу, вона повинна подовжити кінець брови, як і попередня форма, але з горизонтальною лінією брови для балансу, а плоска форма брів робить обличчя більш збалансованим і надає естетичної форми.

Кращий олівець для брів для овального обличчя

Жінка з овальною особою не має певної форми брів, але при промальовуванні брови необхідно враховувати розміри обличчя.

Кращий малюнок брів олівцем у формі серця

Серцеподібне обличчя — одна з найскладніших осіб, з якою можна впоратися, адже акцент робиться на очі та лоба, тому брову потрібно робити прямою чи круглою, а не важкою.

Кращий малюнок брів олівцем

Якщо у жінки квадратне обличчя, брову краще малювати у вигляді дуги і врівноважувати брову та її форму лінією щелепи, враховуючи місце, де брова повинна починатися і закінчуватися.

Найкращий малюнок брів для закритих очей

Ближче до очей підходить брова у вигляді довгої та широкої дуги, яка слідує по всій довжині кістки брови, тому олівець для брів потрібно подовжувати точно, уникаючи тонкої та гострої форми, тому що це робить брову схожою на стрілку.

Найкращий малюнок широких брів

Якщо у жінки широко розплющені очі, вона має заповнити брови, і це допомагає їй легко очищати та малювати брову, а це вимагає концентрації при малюванні.


Форма брів для близько посаджених очей

Форма брів для широких очей
Форма брів для широких очей

Форма брів для овальної особи
форма брів для овальної особи

Форма брів для обличчя у формі серця
Форма брів для обличчя у формі серця

Форма брів для витягнутої особи
Форма брів для витягнутої особи

Форма брів для квадратної особи
Форма брів для квадратної особи

Форма брів для круглого обличчя
Форма брів для круглого обличчя