Рада директорів єгипетського клубу на чолі з Камелем Абу Алі домовилася з конголезцем Касаді Касенго про розірвання його контракту з «Зеленим замком» за взаємною згодою, про включення Касінго до довгого списку команд, які покинули 12 гравців.

До списку виключених із Аль-Масрі увійшли: Хусейн Рагаб, Мустафа Султан, Остін Амото, Хайтам Аль-Аюні, Ахмед Шуша, Ахмед Хаммуді, Хаджадж Овайс, Іслам Гамаль, Мохамед Габер, Мохамед Балах, Казаді Касенго та Іслам Салах.

На даний момент єгипетський клуб уклав 9 угод протягом нинішнього літнього Меркато в рамках плану посилення, якому Порт-Саїдський клуб слідує у рамках підготовки до нового сезону, оскільки єгиптянин хоче відновити свої позиції серед дорослих.

Єгипетський клуб спочатку уклав контракт з Абделем Рахімом Дагмумом з алжирського ES Setif для посилення лінії нападу, потім Аль-Масрі оголосив про свій контракт з алжирцем Емадом Ель-Діном Бубакаром, захисником марокканської команди Wydad.

Аль-Масрі також підписав контракт із Марваном Хамді, нападником клубу «Замалек», на 4 сезони, клуб також підписав Ентоні Акпуту, ганського гравця, Ашанті Котоко, Френка Мбелу Підсумку та Махмуда Гада.