Команда Future зіткнеться з новим викликом, коли зустрінеться зі своїм колегою Calon FC, чемпіоном Сьєрра-Леоне, у першому матчі 32-го раунду Кубка Африканської Конфедерації.

Дата матчу між Future та Kallon

Перший матч між Future та Kallon FC відбудеться у п’ятницю, 7 жовтня.

Майбутнє мчить згодом, щоб підготувати Бобо

Медичний персонал команди Future поспішає на якийсь час, щоб підготувати Мохамеда Реда «Бобо», плеймейкера команди, перед зустріччю з сьєрра-леонською командою Calon FC.Алі Махер підвищує фізичне навантаження для майбутніх футболістів

Команда Future під технічним керівництвом Алі Махера, тренера команди, відновила тренування в рамках підготовки до зустрічі з командою ФК Сьєрра-Леоне Калон після закінчення триденного відпочинку, який отримали гравці, та гравці Future взяли на себе сильну ланку фізичної підготовки у залі, в перший день тренувань після закінчення тренування. Решта, що майбутні гравці отримали після виходу до 1/8 фіналу.

Неоднозначність позиції Дженша та Рефаату

Майбутня адміністрація планує дозволити становище дуету, Махмуда Абдель Рахіма Дженша, воротаря, і Ахмеда Рефаата, плеймейкера, найближчими днями після того, як їх було виключено з останнього матчу через сварку, в яку вступив дует після першого матчу проти Пола Угандійця, а Долю гравців вирішуватиме Адміністрація Майбутнього. З наступних зборів Конфедерації після підписання на них величезного штрафу.