Митне управління Єгипту має намір зобов’язати імпортерів, митних брокерів та агентів з авіаперевезень реєструватися в системі попередньої реєстрації ACI для поставок через електронний портал платформи Wifeh, починаючи з 1 жовтня 2022 року, і Сьомого числа. День» представлено 7 найпопулярніших питань про нову систему.1- Хто завантажує поліс з номером ACID у вікно транспортної компанії, експортера чи імпортера?

c- Іноземний експортер завантажує відвантажувальні документи через платформу BlockChain CargoX.2- Що робити, якщо іноземний експортер не завантажує електронний рахунок-фактуру та задовольняється паперовим рахунком-фактурою та даними, вказаними єгипетським імпортером?

C- Відповідно до Постанови Міністра фінансів № 222 від 2021 року іноземний експортер надсилає дані та документи про відвантаження в електронному вигляді на ефективну платформу через платформу BlockChain CargoX.

3- Чи є реєстраційний номер іноземного експортера, його податковий реєстраційний номер чи його реєстраційний номер на платформі BlockChain CargoX?

C- Реєстраційний номер іноземного експортера є податковим чи комерційним реєстраційним номером.4- Чи обходиться віконна система без оригіналів документів?

C- Відповідно до Постанови Міністра № 490 від 2021 р., товаросупровідні документи (комерційний рахунок-фактура, пакувальний лист, коносамент в електронному вигляді, що містяться відповідно до системи попереднього оформлення відправлень у складі митних документів випуску в 46 км книга, приймаються, якщо імпортер або його агент затвердили їх як відвантажувальні документи з використанням електронного підпису.Процедури митного випуску здійснюються відповідно до сертифіката походження, отриманого в електронному вигляді, за умови, що паперовий оригінал цього сертифіката представлений до остаточного митного випуску.

5- Які процедури здійснюються зі збільшенням кількості товарів, не зазначених у комерційному рахунку-фактурі, після прибуття в порт імпорту?

C- Застосовується Закон про митницю № 207 від 2020 р. щодо дефіциту чи перевищення.6- Хто перераховує особисті відправлення?

C- Відправлення особистого багажу не виключається, і єгипетський експедитор, який займається доставкою особистого багажу з-за кордону до внутрішньої частини країни, отримує ідентифікаційний номер відправлення ACID шляхом реєстрації імені фактичного імпортера вантажу та його національний номер, якщо вантаж призначений для єгипетського імпортера, або реєструючий номер паспорта. Якщо фактичний імпортер є іноземцем, оскільки він реєструє предмет/особистий багаж.7- Хто складає список поставок, що надходять до міністерств?

C- Особа, яка перераховує поставки, що надходять до міністерств або державних установ, є представником агентства або випискою, яка уповноважена в електронному вигляді.