Зазвичай ми купуємо алюмінієву фольгу для пакування та консервування харчових продуктів, а також для деяких інших цілей, тому «Сьомий день» розглядає різницю між алюмінієвою фольгою та олов’яною фольгою та їх використання згідно веб-сайту. різниця між” Наступним чином:

фольга:

Фольга або олов’яна фольга менш міцні та твердіші в порівнянні з алюмінієм, і її не можна використовувати для консервування харчових продуктів, оскільки вона також надає їжі гіркого присмаку, а також змінює свій колір при дії сильного тепла, і її важко використовувати для консервування. загортати продукти в холодну чи гарячу температуру.

Це тонкий лист олов’яної фольги, і цей тип більш поширений у пакувальних та ізоляційних матеріалах, що використовувалися до Другої світової війни, а собівартість виробництва була високою, і саме це змусило світ звернутися до виробництва алюмінієвої фольги.

Термін «олов’яна фольга» залишається настільки популярним, що багато людей досі називають алюмінієву фольгу олов’яною фольгою у Сполучених Штатах та Великобританії, в основному через схожість їхнього зовнішнього вигляду. пристрої на фотографічних циліндрах, які були зроблені на олов’яній фользі, але тепер олов’яна фольга використовується в електричних конденсаторах або пакувальних пристроях, особливо шланг і дроти, підключені до кондиціонера, зовнішня його частина всередині, щоб працювати як ізолятор для спеки та дощу поза домом, а олов’яна фольга виготовляється з використанням процесу, аналогічного до виробництва алюмінієвої фольги; Де жерсть прокочують із тонкого листа жерсті.


Фольга

алюмінієва фольга:

Щодо алюмінієвої фольги, то це лист товщиною 2 мм. Товщина алюмінієвої фольги варіюється в залежності від мети використання фольги. Найбільш поширена фольга, доступна для комерційного використання, має товщину 0,016 мм, а товщина товстостінної чергова побутова фольга 0,024 мм.

Алюмінієва фольга в основному використовується для упаковки харчових продуктів та інших матеріалів, а алюміній використовується в домашніх умовах для полірування срібних ложок, аксесуарів, ручок ніш та буфетів, а деякі використовують його тільки в упаковці для харчових продуктів, а також має естетичне застосування для закріплення барвника на волосся, а також використовується в теплоізоляції, кабелях та електроніці через його здатність проводити електрику.

Алюмінієва фольга виготовляється шляхом ламінування алюмінієвих злитків, які потім кілька разів перетворюються на листи, доки не буде досягнуто бажаної товщини або тонкості, з використанням нагрівання, а потім холодної прокатки, щоб гарантувати, що вони не подрібнюються. випромінювання Через фольгу, щоб перевірити товщину фольги, тим самим змінивши процес, щоб зробити пластину товщою або тоншою.

упаковка для їжі
упаковка для їжі

алюмінієва фольга
алюмінієва фольга