Закон про малі, середні та мікропідприємства відводить органам з акредитації важливу роль у підтримці малих проектів, які є двигуном розвитку, як крок, спрямований на заохочення молодих людей до створення малих проектів, щоб надати більше можливостей для працевлаштування, одночасно підтримуючи місцевий продукт та покращуючи конкуренція.

Далі ми розглянемо роль органів з акредитації у підтримці застосування філософії права на місцях.

Відповідно до закону

Офіси акредитації – це офіси, уповноважені Агентством перевіряти ступінь відповідності проекту вимогам та наявність документів, необхідних для отримання проектом ліцензії на будівництво, експлуатацію або розширення, а також видавати претенденту на ліцензію свідоцтво про акредитацію. повинні бути представлені Агентству та відповідним органам або органам з акредитації, які мають ліцензію інших органів відповідно до положень чинного законодавства та довірений їм пристрій.

Варто зазначити, що орган із повноваженнями з метою фінансування проектів, виходячи з бажання проекту, може тимчасово виділити майно на ім’я особи, яка надає фінансування проекту, яка несе всі зобов’язання, що випливають зі поступки. договору, і це положення застосовується до передачі існуючого розподілу, та виділення продовжується від імені проекту. Після закінчення строку тимчасового призначення у будь-якому з двох випадків, передбачених у першому абзаці статті (13) цього Закону. .