Сьогодні, у п’ятницю, о 15:00 олімпійська збірна з футболу зустрінеться з Беніном у товариському матчі під час свого поточного збору в Олександрії у рамках підготовки до африканських відбіркових матчів до Олімпійських ігор 2024 року у Парижі.

У середу вранці делегація Беніна прибула до Олександрії для підготовки до двох товариських матчів сьогодні і наступного понеділка, і Махмуд Харб, адміністративний директор олімпійської збірної Єгипту, заспокоїв її та виконав усі процедури проживання та розміщення відповідно до директив Мохамеда. Баракат, член ради директорів футбольної асоціації, генеральний куратор олімпійської збірної.

Учора, у четвер вранці, гравці олімпійської збірної з футболу під наглядом медичного персоналу команди на чолі з доктором Таріком Сулейманом провели всі медичні огляди, необхідні Конфедерацією африканського футболу «К» для всіх команд перед участю в африканській кваліфікації до Олімпійських ігор2 у Парижі. та було проведено обстеження. Медичні огляди для всіх гравців відбуваються в їхньому готелі в Олександрії на полях їхнього поточного табору, і результати аналізів планується відправити до Кефу.