Доктор Халед Талаат, директор спортивної діяльності клубу Zamalek, помер після раптового погіршення здоров’я, коли він був зі своєю родиною.

Ми оплакуємо велику кількість офіційних осіб та зірок клубу Zamalek, покійного директора зі спортивної діяльності, насамперед радника Ахмеда Джалала Ібрагіма, колишнього заступника голови ради директорів Zamalek Халеда Латіфа, скарбника нинішнього правління Ахмеда Дабіса. , член Білої Ради, та Фахім Омар, колишній міжнародний суддя.

e2b255ee-3f29-4b2c-a342-4dbcd2d22b7f

Що стосується футболу, то португальський тренер Жесвальдо Феррейра, тренер Замалека, попросив гравців грати з концентрацією і забути про результат першого матчу проти чемпіона Чаду, Вибраного, у зустрічі, запланованій між ними наступної неділі у матчі-відповіді 64-го туру. Ліга чемпіонів Африки.

Феррейра додав своїм гравцям бути обережними і не покладатися на перемогу, яка була досягнута в першому матчі з двома голами, забитими Шикабалою та Ахмедом Сайєдом Зізу, щоб перемогти та вийти у 32-й раунд турніру та грати до відновити чемпіонство з перших ролей, тим більше , що вона була відсутня понад 20 років, що й змусило побажати вболівальників Аль-Байда протягом наступного сезону, після того як португальському професору вдалося досягти ліги та місцевого Кубка, але Ліга чемпіонів Африки поки що дається гравцям важко, що й розуміє тренер.

Замалек готується до зустрічі з чемпіоном Чаду наступної неділі на Міжнародному стадіоні в Каїрі, у матчі-відповіді попереднього раунду Ліги чемпіонів Африки, який, за словами президента клубу, збере десять тисяч уболівальників.

Конфедерація африканського футболу «CAF» доручила управління матчем між Замалеком і Обраним з Чаду лівійській суддівській бригаді, що складається з Ахмеда Абдель Разека як суддя на арені, якому допомагають Ісса Аттіа і Вахід Аль-Джахаві як помічники, і Абдель Вахед судді..