Суміш розчарування, розгубленості та занепокоєння змішалася в її почуттях, коли вона посилає нам: “Моя дочка навчається в університеті, але, на жаль, вона дуже “скаржиться” нестерпним чином. Вона завжди скаржиться на “неоригінальні” болі в шиї. ноги, зуби і шлунок, і я веду її до лікарів, намагаючись її втішити, і слава богу, вони не знаходять жодної проблеми А, проте вона не здається і продовжує скаржитися. дратівливу природу, оскільки ми страждаємо від цієї проблеми з того часу, як вона була дитиною».

***

Шановний читачу, коли я вперше прочитав завдання, мені спало на думку, що у неї може бути фіброміалгія, хронічне захворювання, що викликає біль у м’язах і кістках, загальну втому, порушення сну та когнітивних функцій, тим більше, що донедавна це було маловідомо . років, але коли я передав проблему доктору Луай Мохамед Вагді, нейрохірургу та психіатру, спростував це, пояснивши, що фіброміалгія викликає болі в кістках, м’язах, суглобах та нервах без явної органічної причини, і не викликає болю в інших місцях. Також на фіброміалгію важко хворіють діти або підлітки, але скарги можуть розпочатися після двадцяти п’яти років.

Він додав, що найближчим до цього випадку, якщо немає органічної причини болю, є те, що дівчина страждає на фізичні душевні розлади, тобто будь-який дефект психологічних захистів проявляється на поверхні у вигляді болю, ломоти. та втома без органічної причини. Якщо органічної чи неврологічної причини дійсно немає, необхідно звернутися до психіатра, який проведе психологічну оцінку, щоб дівчинка дізналася про точні симптоми, які вона відчуває, та причину болю.

Інша можливість полягає в тому, що дівчинка страждає на хронічний астенічний синдром, і в обох випадках, крім поведінкової терапії, для її лікування лікар буде використовувати певний тип ліків від депресії при хронічних захворюваннях, чи то психологічні чи органічні.

Він зазначив, що, можливо, причиною цього психофізичного болю є наявність розладу особистості, який змушує тіло відчувати біль, тому що воно потребує піклування, догляду та уваги, яке воно отримує у разі хвороби.


Вуша сервіс

У рамках прагнення «Сьомий день» безпосередньо спілкуватися з читачами, а також надавати різні та різноманітні послуги, «Сьомий день» запустив службу «Вашваша» для отримання будь-яких запитів чи психологічних, соціальних чи освітніх проблем, за умови, що проблеми надаються експертам та довіреним спеціалістам та публікуються відповіді на веб-сайті та в газеті.

Ви можете зв’язатися з нами за номером WhatsApp 01284142493 або електронною поштою [email protected] або пряме посилання.