Усама Салман, помічник генерального секретаря Колегії адвокатів, сказав, що національний діалог відображає прагнення політичного керівництва підтримати та зміцнити зв’язки та консолідацію нової республіки серед широких верств суспільства.

Усама Салман додав, що, виходячи з широкої та важливої ​​ролі Колегії адвокатів у суспільстві, Адвокатура, як і інші групи суспільства, має кілька пропозицій у рамках своєї участі в національному діалозі, до якого закликав президент Абдель Фаттах Ас-Сісі, де ці пропозиції та бачення полягають у тому, щоб легалізувати роботу партій через сильні партії, які вміщують енергію молоді, яка підтримує політичну сторону суспільства.

Усама Салман продовжив: «Тому ми хочемо, щоб у ефективних політичних партіях працювали юристи та інші професіонали, і кожен, хто відіграє політичну роль, має грати її через політичні партії, які відіграють провідну роль і працюють у світлі з розумінням суспільства». парасолька медичного та соціального страхування, досягнення повної справедливості та вжиття додаткових заходів для полегшення судових процесів.