У звіті сенатського комітету з фінансових, економічних питань та інвестицій, очолюваного представником Хані Саріє Ель-Діном, розглянуто рекомендації парламентських органів щодо плану економічного та соціального розвитку на новий 2022/2023 фінансовий рік, схвалений Палатою представників. .

У зв’язку з цим ми розглядаємо рекомендації парламентського органу:

1- Поглиблення місцевої індустріалізації як одного з пріоритетів держави для досягнення самозабезпечення за рахунок:

А- Робота малих суміжних виробничих комплексів, що виробляють частину продукту в послідовних стадіях до завершення виготовлення продукту в остаточному вигляді, аналогічно китайському досвіду, та навчання молодих людей та їх кваліфікація для володіння нерухомістю з об’єктами відповідно до Президентської ініціативи щодо розширення прав та можливостей молоді.

Б – Визначення промислових зон для робітників за кордоном у доларах, з урахуванням виробництв, які ми імпортуємо для прокачування їхніх інвестицій у державу. у піднятті грошового резерву, коли держава виділила їм землі батьківщини Батьківщини, тим більше, що вони не знають пріоритетів та можливостей, що є в країні, і тоді держава має визначити проекти, спрямовані на подолання імпортного розриву та досягнення самоокупності, підготовка техніко-економічних обґрунтувань та цільових інвестиційних можливостей та подання їх їм через веб-сайти Управління промислового розвитку та визначення вартості цих земель у доларах.

2- Активація єдиного вікна, оскільки це відводить керівництво бюрократії.

3- В рамках проекту гідного життя пропонується розширити невеликі проекти, пов’язані з природою сіл, такі як тваринництво та ремесла, які характерні для кожного місця, і в них навчаються молодь та жінки, і надається підтримка їм через ініціативи та пільгові кредити, щоб села стали продуктивними та надали можливості для працевлаштування, щоб врегулювати галузі, що їх відрізняють, та повернутися до попереднього її правління.

4- Чітке надання точних даних про все, що нам потрібно, через статистичні центри та подання їх для створення спільного бачення, орієнтованого на новаторів та бізнесменів, для участі в розробці нетрадиційних планів, які є досяжними.