Школа державного управління Мохаммеда бін Рашида у співпраці з Національним інститутом управління та сталого розвитку завершила роботу; Друга сесія програми навчання для кваліфікації групи державних діячів з Арабської Республіки Єгипет, для ознайомлення з останніми інноваційними рішеннями та досвідом у галузі управління та сталого розвитку в епоху цифрових технологій у рамках стратегічного партнерства. між двома сторонами.

Д-р Шаріфа Шаріф, виконавчий директор Національного інституту управління та сталого розвитку, сказав: “Ми раді продовжити нашу співпрацю зі Школою державного управління Мохаммеда бін Рашида. Програма в її першому та другому циклах досі досягла великого успіху і залишила чіткий відбиток на досвіді державних діячів, які брали участь у програмі навчання, і я впевнений, що цей новаторський досвід позначиться на діяльності уряду в майбутній період, і ми пожинатимемо плоди цієї програми на користь реалізації різних життєво важливих цілей єгипетського уряду в його різних установах і на рівні секторів економіки» .

Зі свого боку, д-р Алі бін Себаа Аль-Маррі сказав: «Коледж Мохаммеда бін Рашида завжди прагне підвищити свою роль у просуванні державних лідерів в ОАЕ та регіоні, ґрунтуючись на багатому досвіді ОАЕ в галузі державного управління та управління. передового досвіду та успіху свого новаторського досвіду розвитку, і ми раді завершити другий цикл програми». Єгипетський національний інститут управління та сталого розвитку, і ми з нетерпінням чекаємо майбутнього періоду, щоб збагатити цей досвід, розширивши наші партнерські відносини з різними органами влади та урядами у регіоні та світі».

Навчальна програма проводиться в рамках активізації новаторської ролі Школи державного управління Мохаммеда бін Рашида у відновленні системи роботи уряду з використанням новітніх знань, досвіду та інноваційних рішень. Навчальна програма проливає світло на управління та стійкість у цифрову епоху. Програма навчання складалася з 14 семінарів, на яких обговорювалися багато актуальних тем, таких як Майбутнє уряду та державних стратегій, стратегічне лідерство та його інструменти в епоху викликів, глобальне управління, корпоративне управління та глобальні цілі сталого розвитку – в рамках доповіді Стійкого Індекс цілей розвитку в арабському регіоні 2022, який був запущений коледжем під час виставки Expo 2020, — на додаток до тем цифрової трансформації в установах та передового досвіду уряду.

Навчальна програма також включала виїзди на місця в низку урядових установ Дубаї, у тому числі Цифровий Дубай, Управління електропостачання та водопостачання Дубая та Головне командування поліції Дубая.

У семінарах взяли участь низка лідерів та експертів зі Школи державного управління Мохаммеда бін Рашида, державних установ та академічних установ, у тому числі Юніс Аль Нассер, помічник генерального директора Dubai Digital, виконавчий директор Dubai Data Corporation, професор Раєд Авамле, декан Мухаммеда бін Рашида та Школи управління ім. Мохаммеда бін Рашида, і доктора Фаді Салема, директора Дубайської корпорації даних. Головного управління поліції Дубая, д-р Абдул Азіз Естітех, старший економічний радник Виконавчої ради емірату Дубай, професор Юссеф Аль-Ассаф, президент Рочестерського технологічного університету, і д-р Ахмед Аль-Нусейрат, консультант з удосконалення.