Португалець Жозевальдо Феррейра, тренер першої футбольної команди в Замалеку, прагнув мотивувати гравців перед початком групового тренування сьогодні, у п’ятницю, на стадіоні Абдельлатіфа Абуржили в штаб-квартирі клубу в рамках підготовки до майбутнього чадського матчу Elect.

Перед початком тренування Феррейра провів з гравцями коротку сесію, в ході якої попросив їх продовжувати зосереджуватися та працювати на повну силу, готуючись до наступного протистояння, щоб здобути перемогу та підтвердити кваліфікацію у 32-му турнірі, щоб продовжити активно боротися за титул.

Тренер португальців підтвердив повну довіру до всіх футболістів та їх здатності добиватися поставленої мети.

Перша футбольна команда Замалека готується до зустрічі з Elect наступної неділі на Міжнародному стадіоні в Каїрі, у матчі-відповіді попереднього раунду Ліги чемпіонів Африки.

Матчем керує лівійська бригада суддів, що складається з Ахмеда Абделя Разека як суддя на арені, якому допомагають Ісса Аттіа і Вахід Аль-Джахаві як помічники, а також Абдель Вахед Харвід як четвертий суддя.

Примітно, що команда білих виграла перший матч, який пройшов у Камеруні минулої неділі, з двома голами, забитими Махмудом Абдель-Разеком «Шикабала» та Ахмедом Мустафою «Зізу».