Півзахисник “Аль-Ахлі” Ахмед Набіль Коука повертається до участі в колективних тренуваннях “Аль-Ахлі” на цьому тижні, після того, як він пройшов довгий шлях від етапу реабілітації після розтягування м’язів спини, оскільки гравець виконує останній етап реабілітаційного періоду. наразі у кулуарах колективного тренування червоної команди з підготовки до нового сезону.

Ахмед Набіль Коджа виконує свою програму реабілітації під наглядом медичної системи Аль-Ахлі, яка відмовляється поспішати гравця з груповими тренуваннями доти, доки не буде підтверджено, що він повністю відновився після травми підколінного сухожилля, побоюючись відновлення травми та його відсутності протягом тривалого часу. знову на тренуванні команди своєї команди, у світлі необхідності Технічний персонал для зусиль всіх гравців протягом поточного періоду.

Офіційні особи клубу «Аль-Ахлі» стежать за позицією бразильця Бруно Савіо у новій угоді з «червоною командою» після того, як з’явилися новини про те, що гравець може бути дискваліфікований на тривалий період через звіт судді в останньому матчі гравця з його колишньою командою «Болівар». до переїзду в Аль-Ахлі цього літа.

У повідомленнях преси зазначалося, що Савіо загрожує довгострокова дискваліфікація через фізичний напад на суддю та наявність розслідування Болівійської федерації щодо інциденту, про який, як очікується, буде повідомлено Міжнародну футбольну асоціацію для зв’язку з його нового клубу «Аль-Ахлі» щодо очікуваного до йому покарання.

Офіційні особи клубу «Аль-Ахлі» намагаються з’ясувати позицію Савіо та запропоновані рішення щодо виходу з цієї кризи, тим більше, що зупинка гравця позбавить «Аль-Ахлі» важливого гравця на початку його кар’єри в новому сезоні.

«Аль-Ахлі» уклав з Бруно Савіо цього літа трансфери з болівійського клубу «Болівар» за угодою, яка обійшлася «червоній скарбниці» у суму 1,5 мільйона доларів.