Збірна Єгипту під керівництвом свого португальського тренера Руї Віторії проведе свій перший товариський матч проти Нігера о восьмій вечора в п’ятницю на стадіоні “Олександрія” в рамках підготовки до відновлення африканських кваліфікацій до фіналу. Чемпіонату Націй у Кот-д’Івуарі на початку наступного року.

Португалець прагне стабілізувати основний склад збірної перед початком офіційних дій у відбіркових матчах до майбутнього Кубку африканських націй, де у складі команди присутні сім професіоналів на чолі з міжнародною зіркою Мохамедом Салахом, а також з Махмудом Хасаном Трезеге, Таріком Хамедом, Ахімом, Ахмедом Хасаном Кока та Омаром Мармушем.

Збірна продовжила тренування у два етапи: перший з 13 по 17 вересня, а другий з 19 до вчорашнього четверга, у рамках підготовки до матчу з Нігером, та останні два дні тренувань з усіма своїми зірками після поповнення рядів. з сімома професіоналами та гравцями Zamalek, і завершуючи свій поточний табір проти Малаві наступного вівторка.

Футбольна асоціація оголосила про випуск квитків на два товариські матчі збірної Єгипту проти Нігеру та Ліберії, запланованих на 23 та 27 вересня на стадіоні “Олександрія”, через веб-сайт компанії Tazkarti за погодженням з компетентними органами.

До списку фараонів, які змагатимуться з командами Нігеру та Ліберії, увійшли 27 гравців, а саме: «У воротарі: Мохамед Ель-Шеннаві, Ахмед Ель-Шеннаві, Мохамед Собхі, а у захисті: Карім Фуад, Омар Джабер, Мохамед Абдель-Монейм . , Алі Габр, Ахмед Хегазі, Махмуд Хамді Ель-Венш, Усама». , А в нападі: Мохамед Салах, Абдель Рахман Магді, Ахмед Хассан Кока, Марван Хамді, Мустафа Мохамед, Омар Мармуш, Махмуд Хассан Трезеге.

Віторія вивчає гру у складі, що складається з Мохамеда Ель-Шеннауї у складі воротаря, Каріма Фуада, Ахмеда Хегазі, Мохамеда Абдель-Монейма, Ахмеда Абула Фотоуха та в центрі: Ахмеда Сайєда Зізу, Хамді Фат , а лінії нападу: Мохамед Салах.

Це шосте протистояння між двома командами на офіційному та товариському рівнях, де до цього дві команди зустрічалися у 5 протистояннях, Фараони виграли 3 матчі, зіграли внічию, а Нігер виграв 1. Гравці Єгипту забили 11 м’ячів, а гравці Нігеру забили лише два голи.

Перше протистояння двох команд було у відбірному турі Африканських націй 2012 року, і збірна Нігера виграла вдома з голом без відповіді, а у матчі-відповіді в Каїрі «Фараони» виграли з різницею в три голи, в ході яких відзначився Мохамед Салах. його перші голи за збірну Єгипту.

Протистояння відновилося у 2012 році у товариському зіткненні у Катарі, і Єгипет виграв з одним голом без відповіді.