Португалець Жозевальду Феррейра, тренер першої футбольної команди клубу «Замалек», прочитав технічну лекцію для гравців наприкінці тренування, що відбулася сьогодні, у п’ятницю, на стадіоні Абдель Латіф Абурхіла у штаб-квартирі «Уайт Кастл», у рамках підготовки до майбутньої чадської гри Elect.

Тренер прагнув передати гравцям технічні інструкції щодо їх тактичної ролі на полі та виправити допущені ними помилки, щоб уникнути їх повторення у майбутньому періоді.

Перша футбольна команда клубу Zamalek готується до зустрічі з Elect наступної неділі на Міжнародному стадіоні в Каїрі, у матчі-відповіді попереднього раунду Ліги чемпіонів Африки.

Матчем керує лівійська суддівська бригада, що складається з Ахмеда Абделя Разека як суддя на арені, якому допомагають Ісса Аттіа і Вахід Аль-Джахаві як помічники, а також Абдель Вахід Харвід як четвертий суддя.

Варто зазначити, що перший матч у Камеруні біла команда виграла минулої неділі з двома голами, забитими Махмудом Абдель-Разеком «Шикабала» та Ахмедом Мустафою «Зізу».