1- На рахунку клієнтів було близько 109,015 мільйонів фунтів стерлінгів, вартість гарантійних чеків клієнтів помилково, замість того, щоб відобразити їх у рахунках дебіторської заборгованості.Вище згадане відноситься до того, що компанія не накопичила ці чеки, які зберігаються під опікою скарбника, як страхова вартість від зловживання довірою до них становить лише близько 400 тис. фунтів.

Компанія відповіла, що найближчим часом буде сформовано комітет для інвентаризації цих перевірок та зіставлення їх із файлами клієнтів, а результати інвентаризації будуть надані після її завершення у найкоротші терміни.

2- Рахунок незавершеного виробництва включає близько 96,78 млн фунтів, вартість робіт (електрика, вода, дороги), на додаток до близько 17,526 млн фунтів, вартість того, що було витрачено на частини з першого по квартал десять років тому, не відокремлюючи кожен проект від тих витрат, незважаючи на завершення від робіт тих частин та продажу їх без розрахунку цих сум.

Компанія відповіла, що зарахує ці суми на акції компанії, що залишилися.

3. Інвестиційна компанія Zahraa El Maadi має капітал близько 10 962 мільйонів єгипетських фунтів, вартість винагороди компанії за інженерне управління з проектів, які були завершені та спочатку отримані.

У компанії відповіли, що питання буде вивчено, і будуть вжиті відповідні заходи та врегулювання.

4- Підсумкова зведення компанії Roland не заповнена або є докази того, що їй було нараховано пеню за прострочення незважаючи на початкове отримання робіт у липні 2020 року, і що було виплачено компанії за рахунком підсумкової виписки становило близько 4090 мільйонів фунтів стерлінгів.

Компанія відповіла, що розгляне висновки щодо робіт та розгляне застосування умов контракту з підрядником.

5- Центральна аудиторська організація не перевірила правильність вартості землі Захраа Ель Мааді, яка склала близько 41,3 млн. фунтів, при вартості 29,9 фунтів за квадратний метр.

Компанія відповіла, що буде проведено координацію з технічними питаннями, щоб обмежити площу землі Захраа Ель Мааді медичною установою та зіставити її з бухгалтерськими книгами компанії.

6. Вартість нового земельного фонду Геліополісу на 30 червня 2022 року становила близько 132,235 мільйона фунтів стерлінгів після нарахування на нього близько 23,661 мільйона фунтів стерлінгів.

Компанія відповіла, що з кожного проекту стягуються всі його витрати, будь то ціна готівкою або оплата на виплат, щоб мати можливість показати фактичну вартість, щоб досягти справедливої ​​ціни для ціноутворення будь-якого проекту та його пропозиції. для продажу, що відповідає тій самій політиці, що використовувалась у компанії в попередніх проектах, включаючи проект компанії на землі шейха Зайда.

7- Заборгованість клієнтів на 30 червня 2022 р. склала близько 55,145 млн. фунтів стерлінгів, з яких близько 33,793 млн. фунтів стерлінгів відносяться до попередніх років у розмірі 61,3%.

Компанія відповіла, що Департамент з юридичних питань та нерухомості докладає всіх зусиль для активізації роботи щодо стягнення простроченої заборгованості з клієнтів, притягнення до відповідальності за повернення чеків та виконання умов договору.