Депутат Амр Дарвіш, член Палати представників з координації молодіжних партій, наголосив, що прагнення обирати молодих членів до Департаменту національного діалогу відображає прагнення продовжувати розширювати їхні можливості та вірити у їхні здатності розвивати та будувати країну. , зазначивши, що формування спеціального комітету у справах молоді, який завжди займає політичне керівництво та суспільство, тим більше, що вони представляють понад 60% єгипетського суспільства.

Він зазначив, що дискусії в рамках національного діалогу сприятимуть обговоренню способів наведення мостів зв’язку з ними та їх використання таким чином, щоб допомогти державі підніматися та вирішувати проблеми, а також працювати над підвищенням поінформованості серед них та не залишати деструктивних спроб з боку звертаючись до цього. , як досягти їх за допомогою голосу розуму та за допомогою думки про розвиток та усвідомлення, щоб протистояти викликам, з якими ми стикаємося.

Він підкреслив, що Єгипет після революції 30 червня розглядав цю справу як один із пріоритетів свого порядку денного, що ми спостерігали в безпрецедентній ситуації з розширенням прав та можливостей та реабілітацією молодих людей, щоб покоління, здатні взяти на себе національну відповідальність, могли бути створені, зазначивши, що в органах виконавчої, законодавчої та наглядової влади та влади є гідні зразки, у судовій системі був організований підхід, заснований на міцних наукових засадах у справі розширення прав та можливостей та навчання молоді, і у нас є не одне покоління, здатне взяти на себе відповідальність та працювати над кваліфікацією молодих людей перед наділенням їх повноваженнями законними каналами, створюючи міцну основу для захисту держави.

Він додав, що комітет надасть можливість для зближення поглядів та створення міцної бази для майбутніх десятиліть сили та розширення можливостей у захисті держави та формування їх як першої стіни захисту від будь-якого плану, спрямованого проти єгипетської держави. та посередницька діалогова платформа у передачі голосу держави та повної думки політичного керівництва громадян від участі різних верств суспільства та громадських сесій, а також буде можливість донести голос громадянина більше до держави.

Дарвіш зазначив, що це підтримає план щодо поглиблення обізнаності та формування сильного внутрішнього фронту, а також продемонструє, що держава відкриває свої руки для всіх думок, висловивши побажання, щоб позитивна ситуація, яку ми бачимо в координації, була створена як вікно. для діалогу між сторонами, і у нього був багатий досвід у цьому серед сторін, пов’язаних з ним. Бачити його також у національному діалозі до досягнення комплексної формули, що сприяє підтримці будівництва нової республіки.