Д-р Ранія Аль-Машат, міністр міжнародного співробітництва, продовжила свої двосторонні зустрічі та зустрічі з партнерами з розвитку та головами міжнародних фінансових установ під час засідань 77-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй з метою збільшення коштів спільної співпраці та підтримки національного бачення розвитку , обговорення підготовки до кліматичної конференції COP27 та просування зусиль щодо переходу до зеленої економіки.


Міністр міжнародного співробітництва зустрівся з Рітою Джо Льюїс, президентом Експортно-імпортного банку США

Експортно-імпортний банк США

Під час зустрічі з Рітою Джо Льюїс, президентом Експортно-імпортного банку США, EXIM Bank, міністр міжнародного співробітництва розглянула напрямки національної платформи зелених проектів, програму «Нуфі» та шляхи підвищення ролі приватного сектору у реалізації пріоритетних проектів у водному, продовольчому та енергетичному секторах, а також участь більшого сектору компаній Державний департамент США у програмі, вказуючи, що програма «Навафі» є регіональним та міжнародним підходом, спрямованим на мобілізацію коштів на розвиток та надання технічної підтримки та приватних інвестицій таким чином, щоб посилити зусилля країни з переходу від обіцянок до виконання.

Аль-Машат також обговорив шляхи просування областей спільного співробітництва між урядом та Американським експортно-імпортним банком, оскільки Банк відіграє життєво важливу роль у фінансуванні приватного сектору та мотивації його до участі у більшій кількості проектів. У 2019 році Банк профінансував проекти розвитку торговельних та інвестиційних відносин на суму понад 5 млрд доларів США для приватного сектору Єгипту.

Міністр міжнародного співробітництва зустрічається з Акінвами Адесіною, президентом Африканського банку розвитку
Міністр міжнародного співробітництва зустрічається з Акінвами Адесіною, президентом Африканського банку розвитку

Президент Африканського банку розвитку

Міністр міжнародного співробітництва Акінвамі Адесін також зустрілася з президентом Африканського банку розвитку, на якій вона підтвердила міцні відносини з Банком для підтримки зусиль у галузі розвитку та майбутні перспективи співробітництва в рамках спільної катарської стратегії на 2022-2026 роки. який був запущений під час діяльності Єгипетського форуму з міжнародного співробітництва та фінансування розвитку у другому виданні та спрямований на сприяння «зеленим перетворенням», підтримку зусиль щодо розширення прав та можливостей жінок та соціальної інтеграції, підвищення стійкості фінансового сектору та розширення участі приватного сектору у розвитку.

Аль-Машат підкреслив, що на наступному етапі буде досягнуто більш тісної координації з Банком щодо просування зусиль щодо «зеленої трансформації» та заохочення дій щодо боротьби зі зміною клімату на африканському континенті, зазначивши, що Єгипет працює над просуванням цих зусиль за допомогою обміну досвідом та досвідом у галузі розвитку. Аль-Машат також обговорив роль банку в національній платформі зелених проектів, програму «Нуфі» та спільну співпрацю у підготовці Шарм-еш-Шейхського керівництва із справедливого фінансування для стимулювання кліматичного фінансування на континенті в контексті підготовки для кліматичної конференції COP27.

Міністр міжнародного співробітництва зустрівся з Джастіном Манді, директором Фонду сталого розвитку принца Чарльза
Міністр міжнародного співробітництва зустрівся з Джастіном Манді, директором Фонду сталого розвитку принца Чарльза


Фонд принца Чарльза сталого розвитку

У відповідному контексті міністр міжнародного співробітництва зустрівся з Джастіном Манді, директором Фонду сталого розвитку принца Чарльза. до «зеленої» економіки під егідою Національної стратегії змін.

Міністр міжнародного співробітництва також розглянув поточну підготовку до проведення та головування Єгипту на Конференції Організації Об’єднаних Націй з клімату COP27, а також важливість проведення Єгиптом цього глобального заходу для стимулювання дій щодо боротьби зі зміною клімату на африканському континенті та мобілізації фінансових та глобальних уваги до наслідків для країн континенту вказуючи на запуск в Єгипті національної платформи для проектів. Зелена програма «Nowfa», яка включає проекти у галузі пом’якшення наслідків та адаптації до зміни клімату, у воді, харчових продуктах. та енергетичному секторах, а також зусилля зі стимулювання кліматичного фінансування за допомогою Шарм-еш-Шейхського керівництва із справедливого фінансування.


Фонд капітального розвитку Організації Об’єднаних Націй

Міністр міжнародного співробітництва д-р Ранія Аль-Машат зустрілася з Пріті Сінхою, виконавчим секретарем Фонду капітального розвитку Організації Об’єднаних Націй, на якій вони обговорили шляхи розширення спільної співпраці у справі розширення можливостей приватного сектору та стимулювання його участі у зусиллях щодо досягнення розвитку. Міністр розглянув інтерес Єгипту до інвестування в людський капітал через системи соціального захисту, інвестування в комплексну систему медичного страхування та розвитку системи освіти. Зі свого боку, пані Преті зазначила, що інвестування в людський капітал є частиною зусиль щодо забезпечення стійкості та є ключовим напрямом зусиль щодо адаптації до зміни клімату шляхом створення стійких суспільств.Багатостороннє агентство з інвестиційних гарантій (MIGA), Citibank та HSBC

Д-р Ранія Аль-Машат, міністр міжнародного співробітництва, зустрілася з Джеєм Коллінзом, віце-президентом Citibank, Джунаїдом Камалем Ахмедом, віце-президентом з операцій Багатостороннього агентства з інвестиційних гарантій (MIGA), Сарвішем Сурі, директором з операцій на ринках Клімат та Енергія, Mega Agency та представники банку HSBC.

Під час зустрічі вони обговорили шляхи розширення спільної співпраці, а також стимулювання інноваційних механізмів фінансування та змішаного фінансування для стимулювання участі приватного сектора у зусиллях розвитку. Аль-Машат також розглянув основні напрямки національної платформи «зелених» проектів, програми «Nowfi», яка викликає великий інтерес з боку партнерів із розвитку та приватного сектора у світлі національних зусиль щодо сприяння переходу до «зеленої» економіки. Форум міжнародного співробітництва та фінансування розвитку, були проведені два круглі столи для обговорення всіх тем програми, що свідчить про міжнародну підтримку з боку всіх партнерів, міжнародних організацій та кліматичних альянсів, що відображає її міжнародний характер та її здатність підтримувати зусилля з адаптації до клімату. решта.

Міністр міжнародного співробітництва під час зустрічі у Нью-Йорку
Міністр міжнародного співробітництва під час зустрічі у Нью-Йорку

Міністр міжнародного співробітництва Ранія Аль-Машат бере участь у засіданнях 77-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, яка проходить у Нью-Йорку під гаслом «Рішення через солідарність, стійкість та науку», на тлі безпрецедентного глобального наслідку російсько-української кризи та економічні пандемії коронавірусу, де вона обговорює Зустрічі стосувалися низки важливих питань, які хвилюють міжнародне співтовариство, окрім продовольчої безпеки, кризи цін на енергоносії та збої в глобальному ланцюжку поставок.

Варто зазначити, що Міністерство міжнародного співробітництва у співпраці з міністерствами закордонних справ, фінансів та навколишнього середовища, а також Економічною комісією Організації Об’єднаних Націй для Африки організувало Єгипетський форум з міжнародного співробітництва та фінансування розвитку Egypt-ICF2022, вдруге видання, а також нараду економіки, фінансів та навколишнього середовища африканських країн під егідою та у присутності президента Абдель Фаттаха Ас-Сісі, на якому була присутня міжнародна та регіональна присутність високого рівня організацій системи Організації Об’єднаних Націй, глав міжнародних фінансових установ, та приватний сектор. За участю урядів понад 23 африканських країн було проведено близько 20 дискусійних сесій, семінарів та круглих столів щодо об’єднання повідомлень та бачень, мобілізації зусиль міжнародної спільноти для підтримки кліматичного порядку денного на Африканському континенті та підготовки до «Дня фінансів».