Представник Адель Амер, член Палати представників, сказав, що національний діалог проливає світло на всі життєво важливі та ключові питання, будь то соціальні, культурні та інші важливі питання, які складають основну частину «Бачення Єгипту на 2030 рік», особливо економічні та політичні питання , до яких прагнуть різні сили, що беруть участь, щоб вийти на шлях, що підтримує темпи реформ, політичну та економічну траєкторію.

Член Палати представників пояснив, що національний діалог відрізняється різноманітністю, різноманітністю та інтеграцією, представляючи всі секти єгипетського народу в управлінні діалогом, що буде відображено в ході обговорень завдяки досвіду, що міститься в Раді піклувальників, який матиме вагу у своїй спеціалізації та зацікавленість у суспільних інтересах. що додає позитивної атмосфери у процес діалогу, щоб досягти успіху у розробці дорожньої карти, що закріплює новий етап у державному будівництві.

Член Палати представників наголосив, що обговорення «Бачення Єгипту на період до 2030 року» має стати предметом ширшого діалогу і що воно має бути одним із елементів та результатів національного діалогу у пошуках ширшого та громадського консенсусу щодо бачення Єгипту на найближчі роки в економічній. , соціальної та культурних аспектів підтверджує серйозність підходу до вирішення життєво важливих питань та справ з боку Національного діалогу та тих, хто за нього відповідає, у світлі великого інтересу, який він отримує від політичного керівництва, та підтримки для забезпечення необхідних результатів та досягнення бажаної філософії та голи на землі.