Гравці команди “Газл Ель-Махалла” на чолі з греком Папою Василіу візьмуть участь у закритому зборі в Каїрі на 7 днів, починаючи із завтрашньої суботи, в рамках підготовки до старту єгипетської прем’єр-ліги, запланованого на 16 жовтня.

Грецький тренер Папа Василіу, тренер команди, прагне провести товариські матчі з клубами ліги, щоб підвищити фізичну та технічну ефективність гравців та стати на рівень деяких молодих гравців, які були переведені на тренування. з ними.

Рада директорів футбольної компанії на чолі з Алі Аль-Аббасі поселила 26 гравців у першому списку команди; У рамках підготовки до нового сезону, що стартує у Прем’єр-лізі Єгипту 16 жовтня.

До списку увійшли: Махмуд Реда, Мохамед Фатхаллах, Махмуд Алаа, Бассам Махер, Хані Адель, Хішам Адель, Малік Туре, Ахмед Ель-Шейх, Ібрагім Коніє, Амр Шаабан, Халед Ель-Ехмімі, Халед Самі, Махмуд Хамід. і пан Ель-Шабраві, Мохамед Абдель Разек «Базука», Паулін Фовафі, Мустафа Аль-Еш, Іхаб Самір, Хамід Мау, Моаз Аль-Хінаві, Абдо Яхья, Ахмед Аль-Надрі.

До списку також увійшли троє неповнолітніх гравців: Абдель Рахман Атеф “Агуеро”, Хоссам Хассан та Ясір Мохтар.

Таким чином, Газ Аль-Махалла відмовився від: Ібрагіма Салаха, Ашрафа Сайєда, Мухаммада Галлуша, Ахмеда Гонейма, Мухаммада Абдула Кадера, Аміра Ібрагіма, а оренда гравців: Валіда Мустафи та Ахмеда Аль-Сайєда закінчилася. Варто зазначити, що Ель-Махалла нещодавно уклав контракт із греком Папавасіліу, щоб технічно очолити команду наступного сезону.