Рой Віторія, тренер збірної Єгипту, підтвердив, що сьогоднішній товариський матч із Нігером є початком нового старту для гравців та технічного персоналу, висловивши значне, але не 100% задоволення грою гравців.

Віторія продовжив на прес-конференції після матчу, що йому найбільше сподобалася увага гравців протягом усього матчу та реалізація деяких ідей, які були узгоджені в ході навчань останніми днями, заявивши, що Нігер грав оборонно та комковато, і ми з цим впоралися. забили 3 м’ячі.

Він додав, що туніський арбітр не допоміг збірній Єгипту в матчі, і відмовляється говорити про те, щоб арбітри не вели шлях в інший бік від матчу, висловивши здивування ситуацією в матчі КАФ між Замалеком та Chadian Elit у Лізі чемпіонів під час міжнародного порядку денного. чого ніколи не траплялося за всю його тривалу історію тренувань. Більше 20 років.

Він продовжив, що найважливіше, ніж встановлення методу гри для команди, – це визначити гравцям, як контролювати м’яч і як відновлювати його у разі втрати, а також як добре атакувати та захищатися, і тому це має значення. вважаються основними засадами перед визначенням методу гри.

А з приводу поштовху Махмуда Хамади вперше він сказав, що показав себе на хорошому рівні на тренуваннях, ніби до цього брав участь у 20 або 30 міжнародних матчах, висловивши здивування, що матч із Нігером був для нього першим, хоча він був 28 років. .

Збірна Єгипту здобула велику перемогу над Нігером з рахунком 3:0 у товариському матчі, який зібрав дві команди, сьогодні, у п’ятницю, на стадіоні Олександрія, у рамках підготовки до відновлення африканських відбіркових матчів до фіналу Чемпіонату Націй у Кот-д’Івуар на початку наступного року.

Хет-трик команди Мохамед Салах оформив на 42-й хвилині, потім Мустафа Мохамед забив другий гол на 55-й хвилині, а Салах завершив хет-трик із пенальті на 67-й хвилині.

Формування збірної Єгипту відбулося в першій появі португальської «Віторії» наступним чином: «Воротарі: Мохамед Ель-Шеннаві, оборонний четверний Омар Джабер, Ахмед Хегазі, Махмуд Хамді Аль-Венш і Мохамед Хамді, а в середині Тарік Хамед і Махму Зізу, а також троє нападників Мохамед Салах, Омар Мармуш та Мустафа Мохамед