Збірна Єгипту під керівництвом свого португальського тренера Роя Віторії проведе свій перший товариський матч проти Нігера, о восьмій вечора, сьогодні, у п’ятницю, на стадіоні «Олександрія», в рамках підготовки до відновлення африканських кваліфікацій на фінал Чемпіонату Націй у Кот-д’Іву початку наступного року, який ми висвітлюємо у наступних рядках. ..

Питання: Чим закінчилися попередні протистояння фараонів та Нігеру?

В: Це протистояння є шостим між двома командами на офіційному та товариському рівнях, де до цього дві команди зустрічалися у 5 протистояннях, Фараони виграли 3 матчі, зіграли внічию, а Нігер виграв 1. Гравці Єгипту забили 11 м’ячів, а Нігер футболісти забили всього два м’яч.

Перше протистояння двох команд було у відбірному матчі Кубка африканських націй 2012 року, і збірна Нігера виграла вдома з голом без відповіді, а у матчі-відповіді в Каїрі «Фараони» перемогли з рахунком 3:0, під час якого Мохамед Салах забив свої перші голи за збірну Єгипту

Протистояння відновилося у 2012 році у товариському зіткненні у Катарі, і Єгипет виграв з одним голом без відповіді.

П: Який список фараонів у матчах між Нігером та Ліберією?

Відповідь: «Віторія» оголосила список збірної Єгипту для змагань у Нігері та Ліберії, і він став наступним: Воротарі: Мохамед Ель-Шеннаві – Ахмед Ель-Шенові – Мохамед Собхі.

Лінії захисту: Карім Фуад – Омар Джабер – Алі Габр – Ахмед Хегазі – Мохамед Абдель Монейм – Усама Джалал – Махмуд Аль Венш – Мохамед Хамді – Ахмед Абу Аль Фотоух.

Півзахист: Хамді Фатхі – Тарік Хамед – Айман Ашраф – Махмуд Хамада – Імам Ашур – Іслам Ісса – Ахмед Сайєд “Зізу” – Мохамед Ібрагім.

Нападники: Мохамед Салах – Абдель Рахман Магді – Ахмед Хасан Кука – Марван Хамді – Мустафа Мохамед – Омар Мармуш – Махмуд Хассан “Трезеге”.

Які цілі ставить «Віторія» в товариському матчі з Нігером?

– Збірна Єгипту проводить свій перший товариський матч проти Нігеру, і це перший матч під керівництвом португальського тренера Роя Віторії.

Технічний склад національної збірної прагне реалізувати свої ідеї під час цих товариських матчів та стабілізувати технічний рівень гравців, чи то місцевих, чи то професійних, і португалець Рой Віторія кілька днів тому розпочав підготовчий збір перед офіційним стартом. майбутньої міжнародної перерви.

Q: Які імена виключені зі списку фараонів?

В: «Віторія» вважала за краще скоротити кількість відібраних гравців до 27. Виключено Хішам Хафез, Марван Аттіа, Ахмед Мессі, Ахмед Мадбулі, Нассер Мансі, Ахмед Шериф, Шаді Хусейн, а також Бахер Аль-Мохаммаді.

Питання: Які нові елементи з’явилися у лавах фараонів?

В: Три гравці вперше увійшли до складу збірної: Махмуд Хамада, Карім Фуад та Усама Джалал. Це перший остаточний список португальського тренера збірної Єгипту з того часу, як він обійняв посаду в липні минулого року.

Запитання: Очікуваний склад збірної Єгипту проти Нігеру?

В: «Віторія» розглядає можливість проведення матчу у складі: Мохамед Ель-Шеннауї у воротарі та у четверному захиснику Карім Фуад, Ахмед Хегазі, Мохамед Абдель Монейм, Ахмед Абул-Фотух, а в центрі: Ахмед Сайєд Зізу, Хамді Фатхі , Імам Ашур та Махмуд Хассан Трезеге У лінії нападу: Мохамед Салах.

П: Який канал передає дружні стосунки фараонів із Нігером?

В: Ontime Sport має ексклюзивні права на трансляцію товариських матчів Єгипту, і, звичайно ж, він транслюватиме товариський матч Нігеру на своєму екрані.