Команда Аль-Ахлі отримує негативний відпочинок від групового тренування сьогодні, у п’ятницю, в рамках програми підготовки, вказаної швейцарським тренером Марселем Келером, тренером червоної команди, яка включає продовження повноцінних тренувань до наступної неділі, перш ніж повернутися в тренування один раз і закінчення закритий табір.

Тренер команди Марсель Колер провів з гравцями велику лекцію перед початком ранкового тренування, яке відбулося вчора, у четвер, на стадіоні «Тач» у рамках підготовки до нового сезону.

Колер дуже хотів провести з гравцями лекцію, яка тривала понад півгодини, щоб обговорити всі технічні та тактичні питання після першого товариського матчу команди у передсезонні та підготовки до зустрічі з Монастирським союзом у 32-му турі Ліги чемпіонів Африки. .

“Аль-Ахлі” тренувався на вечірньому тренуванні в четвер вдень, перш ніж команда відпочила від сьогоднішнього тренування за програмою, заданою тренером Марселем Коллером, і відновить тренування завтра, у суботу.

Аль-Ахлі проведе своє тренування у два періоди, завтра, у суботу, та післязавтра, у неділю, згідно з розкладом, встановленим Колером.

Аль-Ахлі готується зустрітися з Аль-Іттіхад з Монастіра до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Африки, і 25 вересня команда проведе свій другий товариський матч проти Асуана, а потім зіграє третій товариський матч проти Талаа Ель-Джаїш. 29 вересня.