Футбольна асоціація вирішила запропонувати квитки за зниженими цінами на матч між Єгиптом та Нігером, запланований на завтрашній вечір, п’ятницю, в Олександрії, і за один квиток було визначено суму 50 фунтів, а квитки пропонувалися через «Мій квиток». Веб сайт.

Очікується, що матч відвідають 5000 уболівальників на стадіоні “Олександрія”.

Медичний персонал першої футбольної команди Єгипту на чолі з Мохамедом Абу Ель-Ела провів дослідження на корону членів технічного персоналу та всіх гравців, які були присутні в таборі, і результат був негативним.

Збірна Єгипту готується до матчів Нігеру та Ліберії, запланованих на 23 та 27 години о восьмій вечора на стадіоні «Олександрія».

Технічний склад збірної Єгипту з футболу на чолі з Роєм Віторією оголосив список країн Нігеру та Ліберії, запланований на 23 та 27 вересня, на стадіоні Олександрія, і до нього увійшли 27 гравців, а саме:

Воротарі: Мохамед Ель-Шеннаві, Ахмед Ель-Шеннаві, Мохамед Собхі.

Захист: Карім Фуад, Омар Джабер, Алі Габр, Ахмед Хегазі, Мохамед Абдель Монейм, Усама Джалал, Махмуд Аль Венш, Мохамед Хамді, Ахмед Абул Фотоух.

Півзахист: Хамді Фатхі, Тарік Хамед, Айман Ашраф, Махмуд Хамада, Імам Ашур, Іслам Ісса, Ахмед Сайєд Зізу, Мохамед Ібрагім.

Атака: Мохамед Салах, Абдель Рахман Магді, Ахмед Хасан Кука, Марван Хамді, Мостафа Мохамед, Омар Мармуш, Махмуд Хасан Трезеге.