Технічний персонал «Аль-Ахлі» на чолі з Марселем Келером досяг кількох успіхів у своєму першому товариському матчі проти «Петроджет» учора, в середу, який проходив на стадіонах «Аль-Ахлі» та «Аль-Салам». гол, після перевірки стану гравців та ступеня їх ідей.

Колер та його технічний персонал досягли кількох успіхів, незважаючи на численні відсутності, які вразили ряди Аль-Ахлі через присутність великої кількості гравців в основній та олімпійській команді, таких як Мохамед Ель-Шеннаві, Хамді Фатхі, Айман Ашраф та Карім Фуад. з першою командою Мустафа Саад Мессі, Хамза Алаа та Мохамед Ашраф.

Найважливіші перемоги «Аль-Ахлі» у товариському матчі з «Петроджетом»:

Колер дає шанс молоді

Тренер Аль-Ахлі Марсель Келер прагнув дати можливість великій кількості молоді Red Team взяти участь у перших товариських матчах проти Petrojet учора, в середу, таким як Мустафа Шуберт, Зіад Тарік, Ахмед Ашраф, Ахмед Сайєд Абдель Набі, Мухаммад Фахрі, Мазен Насір, і всі вони дали віддачу під час матчу.

Колер прагне дати можливість кожному в «Аль-Ахлі», будь то основна група або запасні та юні гравці, оцінити всіх гравців та визначити свої потреби з гравців, доступних йому протягом поточного періоду.


Рекорд

У матчі між «Аль-Ахлі» та «Петроджет» рахунок червоної команди збільшився після того, як гравцям вдалося забити 5 голів у матчі «Петроджет», що є добрим показником у порівнянні з атакуючою грою, яку «Аль-Ахлі» мав наприкінці . минулого сезону.

“Аль-Ахлі” постраждав в останньому періоді через безпліддя моїх голів, а більшість гравців першої лінії останнім часом перестали забивати, якщо не рахувати травми більш ніж одного гравця.

308457534_8410546612321116_2749066780247888519_n

Шаді Хусейн знявся у фільмі “Новий курс”.

У товариському матчі Petrojet у другій половині матчу брав участь Шаді Хусейн, якому вдалося забити п’ятий гол Аль-Ахлі у чудовій манері після гри з м’ячем «петлею» над м’ячем нафтової команди. воротар.

Товариський матч з “Петроджетом” – це перший матч Шаді Хусейна з “Аль-Ахлі” після переходу до нього з “Кераміки” протягом поточного літнього трансферного періоду.


Повернення та частка Кахраби

Махмуд Кахраба повернувся для участі в товариському матчі “Аль-Ахлі” проти “Петроджет” після того, як зареєструвався у списку “Аль-Ахлі” на новий сезон, ґрунтуючись на бажанні тренера Колера та надавши йому можливість брати участь у другій половині матчу.

Доля Кахраби була неоднозначною: він був зареєстрований у списку “Аль-Ахлі” до того, як гравець потрапив до списку місцевої “червоної команди”, і він буде зареєстрований в африканському списку в січні наступного року, після того, як криза його дискваліфікації ФІФА вирішилася з -за Замалек у порядку.

308490188_8410545455654565_1523862480020582608_n

Перевірка фізичної готовності гравців “Аль-Ахлі”

Колер запевнив гравців «Аль-Ахлі» у фізичній готовності та виході гравців на хороший рівень фізичної працездатності після тривалого відсутності на стадіонах через період відпочинку, який гравці отримали після закінчення минулого сезону.

Колер використовує товариські матчі, щоб перевірити фізичний стан гравців та переконатися, що гравці розуміють його тактичну ідею та їхню здатність грати на тому ж фізичному рівні протягом 90 хвилин.