Звіт Міністерства планування та економічного розвитку про генеральний план штату на 2022/2023 фінансовий рік, який був направлений до Палати представників «Комітетом з плану та бюджету» під час другої сесії парламенту, виявив готовність реалізувати понад 480 проектів у сфері питного водопостачання та водовідведення з витратами понад 18,1 млрд фунтів стерлінгів протягом поточного фінансового року.

Відповідно до звіту, деталі цих проектів такі:

– 174 станції очищення стічних вод, у тому числі 34 станції третинного очищення вартістю 7,025 млрд єгипетських фунтів.

– Напрямок 2,47 мільярдів фунтів стерлінгів на задоволення невідкладних потреб каналізаційної системи в провінції Олександрія.

– 27 установок із опріснення морської води вартістю 2,5 мільярда фунтів стерлінгів.

– Напрямок 2 мільярдів фунтів стерлінгів на заміну, оновлення та підвищення ефективності мереж та установок питної води та каналізації в республіці.

– Передача та відведення об’єктів питної води та каналізації, що суперечать національним проектам, з асигнуваннями у розмірі 684,4 мільйона єгипетських фунтів.

– Завершено 243 проекти з постачання питної води та каналізації та введення їх в експлуатацію на суму 2,28 мільярда фунтів стерлінгів.

– 35 проектів питної води та санітарії у рамках ініціативи «Гідне життя» для розвитку міських спільнот на суму 1,22 мільярда фунтів стерлінгів.