З приходом осені та поступовим зниженням температур, що може негативно позначитися на нігтях та посилити їх сухість, внаслідок перепадів погоди, від входу в тепле місце до виходу в холодне, поєднання цих двох кінців може призвести до втрати нігтів, розтріскування та ламкості. Це природно, що жодній жінці чи дівчині не подобається це почуття, тому сьомий день розглядає деякі поради щодо догляду за нігтями восени, щоб зберегти ваші нігті здоровими та міцними. здоров’яскопмаг” Наступним чином:

Висушіть нігті:

Слідкуйте за тим, щоб нігті були сухими і чистими, щоб під ними не розмножувалися грибки та бактерії. завдати шкоди. їх, дотримуючись збалансованої дієти, щоб підтримувати здоров’я нігтів та сприяти їх росту.

Постійне зволоження рук:

Подбайте про шкіру навколо нігтів, використовуючи насичений лосьйон або крем для шкіри кілька разів на день, і спочатку позбавтеся від мертвої шкіри, так як це допомагає розтріскувати і ламати нігті, уникати обкушування нігтів або видалення надлишків. Шкіру неправильно, щоб не пошкодити шар нігтя.

Використовуйте оливкову олію:

Замочіть нігті в теплій воді менш ніж на десять хвилин, змочіть їх оливковою олією, підтримуйте вологість, надягаючи бавовняні рукавички протягом мінімум години, і спробуйте доглядати за ними після душу, так як нігті будуть м’якими від теплої води.

Тримайте нігті короткими:

Запобігайте поломці або зачепленню, залишаючи нігті короткими взимку, оскільки довгі нігті можуть легко зламатися або зачепитися в рукавичках, шарфах або теплих непомітних куртках.

Використовуйте ацетон лише один раз на тиждень:

Обмежте використання рідини для зняття лаку з ацетоном не частіше одного разу на тиждень, тому що основний інгредієнт рідини для зняття лаку сушить нігті, зберігаючи при цьому поліровані нігті, щоб утримувати вологу, тонкий прозорий шар лаку для нігтів може допомогти зберегти нігті блискучими. регулярно обрізайте і підпилюйте нігті, щоб зробити їх міцнішими та здоровішими.


догляд за нігтями

пилка для нігтів
пилка для нігтів

манікюр
манікюр