Біле волосся – це символ гідності та життєвого досвіду, яким учора відрізнялися багато артистів на червоній доріжці Каїрського драматичного фестивалю, що проходив у конференц-центрі Аль-Манара, де зібралися великі артисти різного віку та драматичної історії, які творили «Стиль “білий” колір волосся відрізняється та символізує простоту. Власниця образу, таким чином, відкликає “День сьомий”, найвидатніші погляди чоловіків та жінок артистів, які постали у білому без надмірностей, таким чином:

Саусан Бадр:

Актриса Савсан Бадр була одягнена в довгу блакитну сукню з одним плечем, а її волосся було білим, зачесаним назад і чорними пучками, які визначали її образ.


Саусан Бадр

Арефа Абдель Расул:

Художниця Арефа Абдель-Расул постала в яскравому юнацькому образі, одягнувши блискучу «куртку» та яскравий шарф кольору фуксії, а також зберегла свій сивий колір волосся та поклала його у випадковому порядку.

Арефа Абдул Расул


Арефа Абдул Расул

Мохамед Махмуд Абдель Азіз:

Що стосується юної зірки Мохамеда Махмуда Абдель Азіза, який з’явився на Каїрському фестивалі драми в дуже класичному костюмі та «щепленні», що робило його зовнішній вигляд елегантним без претензійності, зі своєю стереотипною зачіскою та сріблястим кольором, що підходив до кольору підборіддя. .

Мохамед Махмуд Абдель Азіз
Мохамед Махмуд Абдель Азіз

Єхія Ель Фахарані:

Артист Яхья Аль-Фахарані вчора блищав у своєму класичному чорному костюмі з білою сорочкою і «біонетом», дотримуючись образу з білим волоссям та підборіддям, і блискуче блищав у своєму першому виступі на головній сцені фестивалю. як його перший президент.

Яхья Аль-Фахрані
Яхья Аль-Фахрані

Мохамед Соліман:

Художник Мохамед Сулейман з’явився на червоній килимовій доріжці у простому чорному образі, де він був одягнений у костюм, сорочку та туфлі того ж кольору, а його волосся було характерного білого кольору, схожого на срібло.

Мохамед Соліман
Мохамед Соліман

Ашраф Закі:

Доктор Ашраф Закі, капітан акторських професій, з’явився на червоній доріжці Каїрського фестивалю драми в його першому сеансі в чорному костюмі, білій сорочці та «малюку». Майю та Марію.

Доктор Ашраф Закі
Доктор Ашраф Закі

Повідомляється, що членами журі фестивалю є: зірка Ахмед Ель-Сакка, Раджех Дауд, Хайрія Ель-Бішлаві, Мохамед Мамдух і Тамер Мохсен. , або події якого відбуваються в Єгипті., або єгипетські актори, навіть якщо зроблені не єгипетською компанією, у кількох номінаціях: Кращий серіал, Найкращий комедійний серіал, Найкращий Режисер, Найкраща чоловіча роль, Найкраща жіноча роль, Найкраща чоловіча роль у другій ролі, Найкраща жіноча роль у другій ролі, Найкращий висхідний актор, Найкраща актриса-новачок, Найкращий композитор, Найкраща операторська робота, Найкращий набір, Найкращий оригінальний саундтрек і Найкраще написання пісень.