У нас виникла проблема з послугою «Вашваша», її змістом: «Мама пішла з життя і я не можу прийняти цю справу, або піддатися думці, що я не зможу її знову побачити, і тому я не знаю, як мені продовжити своє життя без її, і тому я не можу змиритися з думкою, що вона пішла з життя, тому що вона була для мене найближчою людиною». я в цьому житті і сама людина, яка відчувала мене в цьому житті.. що мені робити?»

Ми передали проблему лікарю Алі аль-Катту, психіатру, який сказав: «Передусім, я прошу Бога дати вам терпіння і благаю вашу матір про милосердя і прощення, бо біль втрати є одним із найсильніших болів, які відчуває людина. Вони відчувають, ніби поруч із ними живе його душа, а втрата дорогої людини є випробування божою долею і навіть навчила нас, як із нею справлятися».

Він додав: «Психологічно після втрати близької людини людина проходить через п’ять ситуацій, перша з яких — заперечення, що означає, що людина відмовляється вірити у справу та заперечує її повністю, і це може підсвідомо сприяти полегшенню болю, по-друге, агресія, а це означає почуття агресії на все по відношенню до людей, життя або речей. Ця агресивність супроводжується образою і питаннями про подію і втрату, а іноді починає губитися раціональне мислення і починають проявлятися почуття та емоції.

Він продовжив: «Четверте: депресія та смуток, і це почуття нормально, щоб бути сумним, але це ненормально, щоб смуток продовжувався, оскільки він змушує людину почуватися самотньою та ізольованою або бажати їх, особливо після періоду співчуття та людей. занепокоєння ним, і симптоми можуть наростати за тяжкістю і тривалістю, щоб перейти у деяких людей у ​​депресію. наш смуток і прийняти наші сльози і плач і визнати, що ми не можемо забути людину, яку ми любили, але трансцендентність не в тому, щоб забути, ми висловлюємо свої почуття та любов до нього і займаємо наш час речами, які ми любимо, і ми чуємо про скорботу, терпіння та духовність у місцях відправлення культу, чи то мечеть чи церкву, і ми зустрічаємо людей, з якими нам комфортно, з розумінням реальності смерті.

Він завершив свою промову словами: «Ви можете попросити підтримки та допомоги у близьких та фахівців, щоб подолати цей етап та прийняти втрату матері».


Вуша сервіс

У рамках прагнення «Сьомий день» до прямого спілкування з читачами, а також до надання різноманітних та різноманітних послуг, «Сьомий день» запустив службу «Вашваша» для отримання будь-яких запитів чи психологічних, соціальних чи освітніх проблем, за умови, що проблеми надаються експертам та довіреним фахівцям та публікуються відповіді на веб-сайті та в газеті.

Ви можете зв’язатися з нами за номером WhatsApp 01284142493 або електронною поштою [email protected] або пряме посилання.