Хоссам Ашур, колишній гравець “Аль-Іттіхад” і “Аль-Ахлі”, близький до того, щоб приєднатися до команди внутрішніх справ наступного сезону, після того, як його контракт з Олександрійською федерацією був розірваний і він став вільним гравцем.

Джерело, близьке до гравця, підтвердило, що Хоссам Ашур вивчає перехід у Даліо і близьке до того, щоб прийняти пропозицію внутрішньої команди стати третім клубом у кар’єрі колишнього капітана «Аль-Ахлі» у новому сезоні.

Ашур залишив Аль-Ахлі, багато віддавши команді, більше 16 років в основній команді, до кризи догляду і за багато років до нього в молодіжному та молодіжному секторі Червоного клубу. великим гравцем Аль-Ахмара, який виграв чемпіонати, оскільки Ашур завоював 12 титулів Прем’єр-ліги, 11 титулів в Африці, 10 місцевих Супер, 3 Кубки Єгипту та брав участь у 511 матчах у червоній футболці..

Потім Хоссам Ашур перейшов до Олександрійської федерації після того, як залишив лави Аль-Ахлі, і брав участь з олександрійською командою у 8 матчах у єгипетській лізі і лише у двох матчах у Кубку Єгипту, загалом 316 хвилин у десяти матчах. він грав із командою, а в поточному сезоні Ашур не брав участі в жодному матчі з Олександрійською федерацією через травму хрестоподібної зв’язки.