Використання туалету в робочий час є спірною темою в Китаї протягом тривалого часу, оскільки одна компанія кілька місяців тому вдалася до скорочення заробітної плати для співробітників, які проводять занадто багато часу в туалеті, а інші компанії штрафували працівників за використання туалету більше одного разу. на день, аж до китайської компанії, яка встановила таймери у своїх туалетних кабінках, але жоден із цих прикладів навіть близько не відповідає «рішенню», запропонованому технологічною компанією в Сямені, провінція Фуцзянь, яка, як повідомляється, встановила камери над своїми співробітниками. туалетні кабінки для спостереження за використанням телефону під час перерв у туалеті.

Фотографії, зняті з камери у ванній кімнаті, нещодавно з’явилися в китайських соціальних мережах і швидко стали вірусними. Незабаром хтось дізнався на задньому плані ванну кімнату в Сямині, державній компанії, що спеціалізується на виробництві літієвих батарей. судячи з сайту дивина центральна.


Камери у ванній

На фотографіях, що циркулюють в Інтернеті, також були «коригувальні заходи», нібито запропоновані відділом кадрів, а на сайті вказано, що двох співробітників було звільнено, третього покарано, а їхню місячну оцінку продуктивності знижено до нуля.

Після того, як фотографії стали вірусними та інформаційні агентства почали дзвонити в компанію за роз’ясненнями, компанія виступила із заявою, в якій визнала, що фотографії, що просочилися, були записані її системою моніторингу, але додала, що камери були встановлені цього року тільки для цілей моніторингу. куріння в туалеті компанії.

Це правда, що двоє людей на фотографіях, здається, закурили в руках, але знову ж таки всі вони також використовували свої смартфони, проте це пояснення не заспокоїло відвідувачів соціальних мереж.

Незалежно від мотивів компанії, для переважної більшості населення установка камер спостереження у туалетних кабінках була просто неприйнятною.

Ходили чутки про початок розслідування у цій справі, але експерти-правознавці стверджують, що компанія має бути притягнута до відповідальності.