Комітет з освіти та наукових досліджень Палати представників на чолі з доктором Самі Хашем затвердив пакет рекомендацій для уряду у сфері університетської освіти, у тому числі вимогу створити дисципліновану систему для забезпечення потреб нових регіональних університетів в умовах перевезення, охорони, гігієни та допоміжних працівників.

Про це йдеться у парламентському звіті Комітету з освіти та наукових досліджень у світлі його вивчення асигнувань та плану розвитку сектору доуніверситетської освіти на новий 2022/2023 фінансовий рік.

Комітет наголосив на необхідності досягнення балансу між різними розділами бюджету, що надаються університетами, для досягнення оптимального використання фінансових асигнувань, особливо розділу VI.

Примітно, що в законі про внутрішній регламент Палати представників докладно визначалося коло ведення Комітету з освіти та наукових досліджень, включаючи освіту у всіх її видах та стадіях, науково-дослідні справи та розвиток університетської освіти.

Це йде на додаток до заохочення та розвитку технічної та технічної освіти, а також університетів, вищих інститутів, науково-дослідних центрів, наукових та мовних академій, освітньої політики та якості освіти, а також піклування про матеріальні та немайнові права вчителів. , викладачів та їх асистентів, а також розвиток їх наукових компетенцій та професійних навичок.

Комітет також займається аспектами, пов’язаними з науковими дослідженнями в галузі інтелектуальної власності, грамотністю та освітою дорослих, законодавством, що стосується освіти та наукових досліджень, та іншими питаннями, що перебувають у веденні міністерств та відомств, що займаються питаннями освіти, університетів та наукових досліджень.