Відповідно до звіту Міністерства планування та економічного розвитку на генеральний план штату на 2022/2023 фінансовий рік, який було направлено парламентом на другій сесії парламенту.

У звіті зазначено, що план уряду щодо осі освіти включає низку інших цілей, які планується реалізувати протягом поточного фінансового року, насамперед застосування компетенцій у технічній освіті та прикладних школах із фінансовими асигнуваннями, що перевищують 1,2 мільярда доларів. фунтів стерлінгів, крім 875 мільйонів фунтів стерлінгів на підвищення конкурентоспроможності.Результати доуніверситетської освіти шляхом створення 10 японських шкіл і 20 шкіл прикладних технологій.

До завдань освіти цього року також входить надання 650 інтелектуальних космічних класів з фінансовими кредитами у розмірі близько 324 мільйонів фунтів стерлінгів, на додаток до направлення 700 мільйонів фунтів стерлінгів до Банку знань «Наш шкільний канал», і те саме за пунктом «розвиток освіти ». через програми для підвищення продуктивності вчителів, а також для розвитку навичок учнів та формування їхньої особистості.

На рівні університетської освіти держава має намір, згідно з звітом Міністерства планування, створити та оснастити 15 приватних університетів місткістю 150 000 студентів на кошти у розмірі 7,4 млрд фунтів стерлінгів у поточному фінансовому році, а також автоматизувати 154 випробувальні центри на рівні всіх університетів вартістю один мільярд фунтів стерлінгів, а також збільшити кількість технологічних університетів із 3 до 9 університетів для розміщення 22,5 тис. студентів замість 7,5 тис. студентів в даний час.