Сьогодні, у четвер, о 18:00 команда “Смоуха” зустрінеться з фінансовою командою “Кафр Ель-Заят”, одного з клубів третього дивізіону, у товариському матчі на стадіонах клубу “Смоуха” у рамках підготовки до нового сезону..

Тарік Аль-Ашрі, технічний директор команди Smouha, попросив провести 4 товариські матчі протягом майбутнього періоду, і офіційні особи Smouha домовилися з офіційними особами Олександрійської федерації провести товариський матч 28 вересня. два інших матчі, щоб підготувати команду до офіційних матчів..

Тарік Аль-Ашрі прагне експериментувати з новими пропозиціями та молодими гравцями, щоб визначити готовність гравців перед офіційними матчами, чи то Кубок Єгипту, в якому команда дійшла до півфіналу, чи чемпіонат загальної ліги..

До першого списку команди Смуха увійшли лише 8 гравців: Аль-Хані Сулейман, Хусейн Фейсал, Моамен Хамдан, Мустафа Аль-Хаваджа, Абу Бакр Ляді, Сила, Абдель-Кабір Аль-Ваді та Сіддік Оджола.

На даний момент команда Smouha підписала 9 контрактів у рамках підготовки до нового сезону, і це нігерієць Джуніор Аджаї, Мохамед Рашид, Махмуд Аль-Малік, Ахмед Хусейн, Мохамед Ессам, Іслам Кану, Іслам Набіль, Ахмед Аль-Саадані, Ахмед. Шуша.