З наближенням початку навчального року зусилля сім’ї та школи об’єднуються для формування нормальної дитини з психологічної та поведінкової сторони з увагою до успішності, тому «День сьомий» рецензується з Абдул Азізом Адамом, психологом. експерт, 7 виховних методик, яким необхідно слідувати, щоб сформувати психологічно здорових та старанних у науці дітей.


Способи психологічної підготовки школяра

Поступовий розподіл завдань та обов’язків між учнями:


Тут справа безпосередньо в психологічному аспекті, пов’язаному з переходом студентів зі стадії спокою в канікулярні місяці в стадію прийняття на себе відповідальності та виконання завдань, пов’язаних з успішністю, тому перші дні навчання повинні для ознайомлення та підтвердження попередньої інформації. Це тренування мозку реагуватиме на дослідження та виконувати домашнє завдання.

Плідний діалог:


Розмовляючи з дитиною, він із задоволенням вислухає його, чи то сім’я чи вчитель, і це змусить його з одного боку відчути себе важливим, а з іншого боку, дасть сім’ї та вчителеві достатньо можливостей пристосувати прагнення та потреби учня до досягнення успіху.

Чи не ображати його почуття перед іншими.


Деякі перебільшують покарання дитини на очах в інших, а ця справа дуже небезпечна і завдає їй рани в її гідності, яку неможливо забути.

Зміцнення впевненості у собі:


Впевненість у собі є ключем до успіху для будь-якої людини, незалежно від її віку та досвіду, і втративши її, ви втратите доступ до будь-якої мети, тому впевненість дітей у собі необхідно зміцнювати, вихваляючи їхні сильні сторони та допомагаючи їм долати свої слабкості. практичним та об’єктивним чином. Одним з добрих аспектів підвищення впевненості дітей є виявлення їх пристрастей і захоплень і заохочення їх практикувати їх таким чином, щоб вони пишалися тим, що вони пропонують, і переважно, щоб дитина винагороджувалась за досягнення будь-яких матеріальних досягнень.

Підвищення довіри батьків та вчителів:


Втрата довіри до виховного елементу життя дитини — дуже небезпечна справа, тому що вона втрачає почуття своєї ідентичності і втрачає почуття тепла та безпеки, чи то в сім’ї, чи в шкільному середовищі, і зміцнення цієї довіри відбувається лише тоді, коли вона взаємна та інтегрована, тому сім’ї ніколи не слід руйнувати, наприклад, те, що будує вчитель, і навпаки.

Створення зразка для наслідування:


І батьки, і вчитель повинні бути взірцем для наслідування для своїх дітей та учнів, і приклад тут має бути у прямому значенні цього слова.

Зміцнення релігійно-моральної сторони дитини:


Це найважливіший елемент, оскільки він допомагає у формуванні здорового покоління, що підтримує моральність, цінності та чесноту, що, у свою чергу, безпосередньо відбивається на психологічному стані та рівні освіти, тобто шляхом навчання його скоєнню молитви та поклоніння з початкової стадії та зміцнення концепції чесності та поваги до інших та інших моделей поведінки, які ми сподіваємось побачити у наших дітях.

Основні, щоб зробити студента психологічно згуртованим
Основні, щоб зробити студента психологічно згуртованим
Плідна бесіда з дитиною
Плідна бесіда з дитиною