Рада директорів клубу «Смоуха» на чолі з Валідом Арафатом досягла продовження на 4 сезони захисника команди Ахмеда Хакама, щоб закрити справу про звільнення «Смухи» і відповісти на пропозиції, зроблені гравцеві.

Сесія Таріка Аль-Ашрі з Ахмедом Хакамом була ключем до того, щоб переконати гравця підписати контракт зі Смухом і знову відкрити сторінку блиску з командою.

Тарік Аль-Ашрі прагне сформувати сильну команду, що складається зі старих гравців та літнього поповнення, здатну боротися за чемпіонство.

Перша футбольна команда у Smouha Club під керівництвом свого технічного директора Таріка Аль-Ашрі зрівняла гол для кожної команди з Kafr El-Zayat Finance у товариському матчі, щоб перевірити нові угоди, і гол Smouha був забитий. новачком Ахмедом Хуссейном із клубу «Аль-Наср». Аль-Ашрі попросив провести матч у два тайми по 60 хвилин кожен, щоб у ньому взяло участь якнайбільша кількість гравців.

Команда Балтіма відмовилася проводити матч проти команди Аль-Амаль у Смуха о 14:00, заперечивши проти матчу, наголосивши, що домовленість про матч проти першої команди і залишила Олександрію без проведення зустрічі, що змусило Аль-Ашрі бути розділені між командою Аль-Амаль, щоб перевірити їх.

У п’ятницю Аль-Ашрі дав усім гравцям 24 години відпочинку, а у суботу всі повернулися до групових тренувань о шостій вечора.