Махмуд Абу Зейд, голова консультативного органу Регіонального центру стратегічних досліджень майбутнього, голова Арабської водної ради в Лізі арабських держав і колишній міністр іригації, заявив, що проведення в Єгипті 27-ї Конференції сторін щодо зміни клімату сприятиме прояву нової республіки, хоча Єгипет достатнього фінансування для вирішення проблеми змін, однак він здійснив безліч проектів у цій галузі та прагнув до участі світу у вирішенні проблеми зміни клімату.

Абу Зейд додав, що конференція дасть можливість Єгипту реалізувати більше проектів у галузі адаптації до зміни клімату за рахунок фінансування, яке він отримує, а також сприятиме показу нової республіки з усіма її проектами та демонстрації провідної ролі Єгипту.

Він зазначив, що Єгипет відіграв важливу роль у Паризькій угоді, оскільки головував у Комітеті африканських держав та урядів, і було запущено дві ініціативи щодо адаптації та нових та відновлюваних джерел енергії. Потім відбулася Конференція у Глазго, яка перетворила угоду на план Ми сподіваємося, що конференція у Шарм-ель-Шейху перетворить план на фактичну реалізацію. Країни з їхніми фінансовими зобов’язаннями та доступом країн, що розвиваються, до необхідного фінансування, визначаючи технології, які будуть доступні країнам, що розвиваються, для їх врегулювання за розумних цін за участю приватного сектору в цій галузі, на додаток до демонстрації історій успіху, які мали місце в усьому світі на рівні невеликих проектів та інвестиційних проектів, які приватний сектор може реалізувати. Для вирішення проблеми зміни клімату він зазначив, що 32 проекти вартістю було виділено 5,1 мільярда доларів для сприяння створенню стійких міст та місцевих спільнот, що є життєво важливим завданням цілей сталого розвитку.