Сьогодні вранці, у четвер, гравці олімпійської збірної з футболу під наглядом медичного персоналу команди на чолі з доктором Таріком Сулейманом провели всі медичні огляди команд, необхідні Конфедерацією африканського футболу «С», перед участю в африканській кваліфікації до Олімпійських ігор 2024 року були проведені тести Медичне обслуговування всіх гравців у їхньому готелі в Олександрії на полях їхнього табору, а результати тестів планується відправити до CAF.

Тренер олімпійської збірної Бразилії Рожеріо Мікале спостерігає за матчем між Ботсваною та Есватині, запланованим на п’ятницю, в рамках першого матчу попереднього раунду африканської кваліфікації до фіналу чемпіонату націй до 23 років, в якому олімпійський чемпіон Єгипту колектив чекає на переможця цього протистояння.

Гравці олімпійської збірної продовжують серйозну підготовку у пошуках довіри бразильського тренера Міхаелі під час нинішнього збору команди в Олександрії у рамках підготовки до старту африканської кваліфікації до Олімпійських ігор 2024 року у Парижі.

Команда проводить тренування на стадіоні прикордонників в Ель-Максі, присутня разом із командою, Мохамедом Баракатом, членом Ради директорів Футбольної асоціації та генеральним спостерігачем, і стежить за всіма деталями разом із технічним персоналом. для досягнення головної мети, яка полягає в тому, щоб на наступному етапі створити олімпійське покоління, що відповідає сподіванням єгипетських мас.

До списку олімпійської збірної увійшли: «Воротарі: Хамза Алаа – Алі Аль-Джабрі – Ахмед Надер Аль-Саєд – Алі Надер, а захист: Мухаммад Магрібі – Мухаммад Ашраф – Мухаммад Тарік – Абдулла Адель – Ясін Марей – Усама Аль аль-Музайєн – Хішам Шаабан. – Іяд аль-Аскалані, а посередині: Раафат Халіл – Зіад Тарік – Валід Алі Фараг – Мустафа Саад “Мессі” – Арабі Бадр – Махмуд Сабер – Імад Міхуб – Зіад Фарадж – Мухаммад Шехата – Карім Мухаммад – Абдель Гані а в нападі: Ахмед Сайєд Гаріб – Усама Фейсал – Абдель Рахман Атеф “Агуеро”.