Впевненість – одна з якостей, які батьки мають прищеплювати своїм дітям. Бути заслуговує на довіру означає вміти стримувати обіцянки, бути чесним, довіряти собі і чинити правильно. Це нелегко і для батьків, і дітей. Надійність – це набута риса. і може бути Для дітей, щоб почати навчатися в будь-якому віці, крім школи, діти також повинні розвивати цю межу вдома, і батьки також можуть допомогти їм навчити їх, тому «Сьомий день» розглядає деякі способи, якими ви можете сприяти розвитку почуття впевненості у собі. будинки з дітьми, щоб транслювати та підтримувати Наші прекрасні звичаї в них з дитинства, повідомляє сайт “букітсунрайзшкола” Наступним чином:

Я підтримую наші прекрасні звичаї:

Чесність, відвертість і впевненість у собі, всі ці якості входять до наших прекрасних вдач, що характеризують єгиптян, на чому треба виховувати дитину з дитинства, щоб досягти стадії юності, і ми цього не боїмося.

подавати приклад:

Ви повинні бути хорошим зразком для наслідування для своїх дітей, щоб вони теж могли довіряти вам, ви повинні завжди виконувати свої обіцянки і бути чесними і заслуговують на довіру, коли ви ставитеся до своїх дітей, і пам’ятайте, що довіра взаємна, якщо ви довіряєте їм, вони будуть довіряйте і вам, як тільки ви порушите свою обіцянку або брешете їм, вони побачать, що це нормально, і вони також навчаться не довіряти вам.

Поговоріть:

Вам слід поговорити зі своїми дітьми про те, що таке впевненість і чого ви від них очікуєте. Якщо вони втрачають вашу впевненість, з’ясуйте, в чому проблема, і знайдіть рішення, яке допоможе їм стати кращим. у них багато впевненості у собі.

Почніть із невеликих завдань:

Не довіряйте своїм дітям завдання, які вони не зможуть виконати. Почніть з чогось невеликого і дайте дитині зрозуміти, що ви довіряєте їй, щоб вона справилася з цим ідеально. Наприклад, у вас є 7-річна дитина. , ви можете просити його заправляти ліжко щоранку, але ви ніколи не можете просити їх мити машину самим.

Похваліть та вкажіть наслідки:

Коли ваші діти можуть успішно виконати щось, що ви їм дали, похваліть їх, щоб вони були схвильовані, і ви також повинні визначити деякі наслідки, якщо вони не зроблять те, що ви просите, щоб вони знали, що ви не зазнаєте помилок .


Наші чудові манери

Впевненість в собі
Впевненість в собі

підтримка дітей
підтримка дітей