В урядовому звіті міністра планування д-ра Хала Аль-Саїда, поданому парламенту, детально розглянуто основні характеристики ініціатив у секторі електроенергетики, викладені в інвестиційному плані на новий 2022/2023 фінансовий рік, насамперед із яких є зміцнення національної мережі.

У зв’язку з цим ми розглядаємо цільові ініціативи та фінансові асигнування в електроенергетичному секторі протягом нового року:

1- Завершення стратегічних проектів щодо підтримки Національної електромережі та забезпечення електропостачання для проектів економічного та соціального розвитку: 6,4 мільярда єгипетських фунтів.

2- Національний проект із заміни повітряних ліній на наземні: 0,5 млрд фунтів.

3- Роботи з перенесення та перетворення інженерних мереж, що суперечать проекту розвитку національної дороги: 0,5 мільярда фунтів стерлінгів.

Примітно, що уряд надає великого значення розвитку сектора електроенергетики, тим більше, що електроенергетика є основою комплексного розвитку, прийнятого політичним керівництвом, оскільки від неї залежить функціонування всіх галузей промисловості, сільського господарства, туризму, міського господарства та послуг. свої об’єкти та створювати додану вартість.

Тому показники діяльності електроенергетичного сектора є одними з основних показників ступеня економічного прогресу держави, і вони ґрунтуються на одному з міжнародних стандартів конкурентоспроможності, а у вимірі ступеня підвищення рівня життя громадян.