Швейцарський тренер Марсель Колер, тренер «Аль-Ахлі», акцентує увагу на деяких дрібних деталях, які він намагається реалізувати під час групових тренувань, під час підготовки до змагань нового сезону, щоб запам’ятати своїм гравцям усі технічні фрази та плани на гру, які він має намір реалізувати в майбутній період, особливо після того, як він виявив деякі недоліки в лавах Аль-Ахлі з Реальності його наступних дій у матчах, в яких Аль-Ахлі провів до того, як він прийшов, щоб взяти на себе технічне лідерство.

Колір прагне зосередитися на дрібних деталях у коротких передачах, грі в один дотик, швидкій передачі атаки та переміщенні гравців без м’яча, при цьому гравці зосереджуються на володінні м’ячем та швидкості його відновлення відразу після втрати. щоб володіння м’ячем тривало з його командою якомога довше.

Офіційні особи клубу «Аль-Ахлі» стежать за позицією бразильця Бруно Савіо у новій угоді з «червоною командою» після того, як з’явилися новини про те, що гравець може бути дискваліфікований на тривалий період через звіт судді в останньому матчі гравця з його колишньою командою «Болівар». до переїзду в Аль-Ахлі цього літа.

У повідомленнях преси зазначалося, що Савіо загрожує довгострокова дискваліфікація через фізичний напад на суддю та наявність розслідування Болівійської федерації щодо інциденту, про який, як очікується, буде повідомлено Міжнародну футбольну асоціацію для зв’язку з його нового клубу «Аль-Ахлі» щодо очікуваного до йому покарання.

Офіційні особи клубу «Аль-Ахлі» намагаються з’ясувати позицію Савіо та запропоновані рішення щодо виходу з цієї кризи, тим більше, що зупинка гравця позбавить «Аль-Ахлі» важливого гравця на початку його кар’єри в новому сезоні.

«Аль-Ахлі» уклав з Бруно Савіо цього літа трансфери з болівійського клубу «Болівар» за угодою, яка обійшлася «червоній скарбниці» у суму 1,5 мільйона доларів.