Вибір кольору кімнат є однією з причин затишку в кімнаті, що вже говорити про колірну гамму спальні. що ваша спальня є простором для відпочинку та релаксації, відійшовши від деяких квітів, тому «Сьомий день» розглядає моделі спалень квітів, які можуть викликати у вас гнів та напругу, повідомляється на сайті «Бобвілу». , наступним чином:

Червоний колір:

Червоний підвищує рівень енергії в кімнаті, викликаючи почуття емоцій або гніву, навіть коли ви спите, і ви можете виявити, що щосили намагаєтеся заснути.

червоний колір

Помаранчевий колір:

Помаранчевий – дуже відповідний колір для кімнати, присвяченої заняттям та іграм, оскільки помаранчевий колір підриває енергію та активність, необхідні для пробудження розуму.
Помаранчевий колір


Помаранчевий колір

жовтий колір:

Яскравий жовтий колір стимулює почуття, підходить для офісного приміщення, щоб надати енергії та активності, прокинутися та насолодитися яскравим днем, ніколи не допоможе розслабитися та не завадить заснути.
жовтий колір


жовтий колір

темно-коричневий колір:

Темно-коричневий колір дає відчуття мотивації, неспання та активності, тому це може бути колір їдальні або вітальні, в якій ви починаєте свій день, а не спальні, в якій має бути затишно та тихо.

темно-коричневий колір
темно-коричневий колір

колір зелений:

Світло-зелений, живіший і яскравіший, слід залишити для простору, що створює більше енергії, наприклад, для кухні або вітальні.

колір зелений
колір зелений

Білий колір:

Багато домовласників фарбують свої спальні в білий колір, так як цей колір відображає світло і робить простір повітряним, проте кімната, в якій переважає білий колір, виглядатиме стерильно і прохолодно, натомість виберіть нейтральну естетику в бежевих або коричневих тонах, які більш теплі та теплі. розслаблюючий та тихий.

білий колір
білий колір

сталевий сірий:

Сталевий сірий зазвичай виглядає круто, тому уникайте використання холодного темно-сірого кольору в спальні, щоб простір не викликав незручного настрою.

сірий колір
сірий колір