Абдулла Ясін, плеймейкер команди Arab Contractors, увійшов у технічні акаунти Future Club під час цьогорічного літнього Mercato після видатного виступу, який він продемонстрував під час свого перебування у клубі El Mokawloon, де він був у центрі уваги топ-клуби.

Абдулла Ясін приєднався до Arab Contractors 20 серпня 2019 року з Парижа Сен-Жермен, коли Імад Аль-Наххас відповідав за технічне управління Wolves of the Mountain.

Загальна кількість виступів Абдулли Ясіна за “Араб Контракторс” досягла 85 матчів, у ході яких 28-річний футболіст забив 4 голи і стільки ж зробив за своїх одноклубників.

Команда «Майбутнє» вийшла у 32-й раунд Кубку Конфедерацій, здобувши важку перемогу над угандійцем Полом Джінгою з рахунком 1:0 у зустрічі, яка звела дві команди на стадіоні в Каїрі, у матчі-відповіді 64-го туру Кубка Африканських Конфедерацій, де Future зіграв унічию 0:0 у першому матчі в Уганді.

Майбутня адміністрація планує вирішити позицію дуету, Махмуда Абдель Рахіма Дженша, воротаря, і Ахмеда Рефаата, плеймейкера, найближчими днями після того, як їх було виключено з останнього матчу через сварку, в яку вступив дует після першого матчу проти Пола Угандійця, Долю гравців вирішуватиме Адміністрація Майбутнього. З наступних зборів Конфедерації після підписання на них величезного штрафу.